Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szerettek csókolózni? : D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szerettek csókolózni? : D

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék, ha lenne kivel :( most elcseszted a kedvem. Rájöttem h egy szar vagyok
2017. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem vagy az.:)

Majd lesz.:P

2017. febr. 22. 19:50
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni? Csak nem nyálas csókot kaptál te tőgyarcú? :)
2017. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én nem annyira szeretek, jobban esik egy őszinte ölelés. :)

Vagy csak az exem volt hihetetlenül béna...

2017. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Itt írta valaki egy másik kérdésnél, hogy a japánoknak enyhébb a nyálelválasztása. Ki tudja, lehetséges. Ha így van, eggyel több ok, hogy japán nő legyen a következő párom. :)
2017. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aha, meg az ázsiaiaknak porból van a fülzsírjuk. Ami inkább fülpor.
2017. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyi, ki tudja, lehet, hogy a japánok találták fel az instant vízport... :P


Tudod, végy egy tasak instant vízport, öntsd fel vízzel, és máris kész a víz! :)

2017. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha azzal csókolózom akit szeretek,naná :) Szerencsére párom is szeret és tud is. Azelött volt akivel nem sikerült ebben sem egymásra hangolódnunk és egyáltalán nem volt jó sőt :P
2018. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!