Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés

A nők azt mondják, hogy ha meg akarsz szerezni, azt akarod tiéd legyek, küzdj értem! Na igen...

Erre nekem meg az a véleményem: akkor meg a nő is tegyen valamit, amiért megéri érte küzdeni!


Szerintetek igazam van?


2017. febr. 24. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilván de ez alap és a legtöbb csaj tesz is
2017. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de mikor van az a pont amikor elegendő már a küzdelem.


Az az ideális ha csakúgy egymás felé indultok és félúton találkoztok, nem kell egyikőtöknek sem a másik után szaladoznia.

2017. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy nőrét küzdeni kell, akkor nem ő a te nőd!

A vonzalom, szerelem kölcsönösséget ad az ismerkedésben.


Amikor én voltam szerelmes én csináltam dolgokat amik a magam malmára hajtották a vizet: pl. úgy intéztem az ügyeim, hogy "véletlen" összefussunk, elejtettem neki kétértelmű megjegyzéseket, sosem hagytam ki egy alkalmat sem, amikor együtt lehettünk, sokszor kimondottan neki sütöttem, főztem azt mikor nálam volt, megkínáltam belőle, de ő úgy tudta, az csak maradék :)


Szóval ha érzed, hogy nyitott a lány, akkor nem lesz gond. Aki elzárkózik előled, azért kár küzdeni...

2017. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is ha küzdeni kell már felejtős...

Csak kíváncsi voltam férfi ként jó gondolom e. :)

Semmi érteleme ennek küzdök nem küzdök dolognak, aki erre megy ki, az nem is érdekel vagy nem normális!

2017. febr. 24. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Kölcsönösnek kell lenni a dolognak szerintem, most én keresem, utánna ő keres, ha csak mindig nekem kell keresni akkor szerintem nincs értelme...
2017. febr. 24. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha talàlsz olyan nőt,akivel meglesz az összhang,hidd el,maguktól fognak működni a dolgok!Nem kell futnod utàna,egy mosolyából érezni fogsz mindent.Kölcsönös lesz a vonzalom,a szimpátia,ha mész utána,ő is lép feléd.Nekem is van olyan férfi az életemben,akivel nincs szükség játszmákra.Bàr ez nem beteljesült dolog,de szerintem mindketten érezzük,ahogy sodródunk egymàs felé.
2017. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja
2017. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!