Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero nő vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nő vagyok. Miért nem találnak szépnek a velem egykorú nők?

Figyelt kérdés

Szóval, egy 21 éves nő vagyok. Az a tapasztalatom, hogy a nálam fiatalabb lányok szépnek látnak, a nálam idősebb nők szépnek látnak, viszont a velem nagyjából egyidős lányok/nők kicsit sem látnak szépnek, sőt...

A férfiakkal más a helyzet. Kortól függetlenül a nagy részük szépnek talál, sőt, kifejezetten nagyon szépnek szerencsére. Azon férfiak nem találnak szépnek, akiknek mondjuk egy teljesen másféle női alkat az ideálja, vagy épp az én alkatom pont nem az esete egyáltalán, és ez a szóban forgó alkat a magas és vékony alkat. Illetve még egy típusú férfi nem talál szépnek, amelyik nagyon ilyen díszficsúr, és csak a látványon sminkelő, látványos kihívóan öltözködő lányokra/nőkre buknak.

De most nem a férfiak a lényeg, azt csak kiegészítésképpen írtam. Szerintetek mi lehet rá a magyarázat, hogy a velem egyidős nők nem találnak szépnek, pedig hát az vagyok? A rivalizálás lehet az oka, ösztön, vagy mi?

Egyébként ezt már általánosban elkezdtem tapasztalni, aztán gimiben is. Persze már rég elballagtam. Most meg volt egy dolog, ami ugyanez volt, hogy dumáltunk pár lánnyal, először és utoljára láttam őket amúgy, csak elütöttük az időt. ÉS mondtam hogy majd érkezik a barátom, stb. Itt érzékeltem valami meglepődést a részükről, mintha azt feltételeznék, senki sem akarna járni velem, és szerintem azt gondolták, ha már van barátom, az valami nagyon csúnya egy lúzer lehet. Aztán mikor felbukkant a barátom, akkor nem lehetett nem észrevenni a meglepődésüket, hogy jól, normálisan néz ki, és hogy értelmesen beszél, stb. Egyébként mérges lettem, és mondtam valami olyasmit, hogy nem kell úgy meglepődni, csak azért mert nektek nincs barátotok, vagy ha van az nem helyes... Amúgy nem tudom van-e barátjuk vagy hogy helyes-e, de amúgy ezek a lányok tipikusan olyanok voltak, akik sokat foglalkoznak a külsejükkel, csak nem ám sport szinten hanem smink, kivasalt haj, tipikus szőrös mellény fekete bőrdzsekire, stb. De közben meg tök átlagosan néznek ki, arcra és alakra is. Csak hát ők szeretik ritka jó nőnek érezni magukat, meg egyébként tuti ők is sok férfinek bejönnek.


2017. febr. 25. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
lol. Ennél sose legyen nagyonb problémád az életben... de komolyan.
2017. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem olvastam végig. Ezt a problémát nem lehet komolynak definiálni.
2017. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg hatalmas probléma....
2017. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Huu geccc :)))
2017. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem látnak szépnek, mert konkurencia vagy...
2017. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor kinek is akarsz tetszeni?
2017. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Jó kérdés... Talán irigyek.
2017. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is ronda vagy.
2017. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Biztos a csajoknak is ennyit dumaltal, aztan lehet azert lepodtek meg, hogy vegre befogod fejezni. Mar bocs, de nem is mondtak neked semmit, te meg a fejukhoz vagtad, hogy ha van is baratjuk , tuti csunya mert rad ok irigyek... 😐

Szerintem aki igazan szep no, az nem hivalkodik vele es leszarja azok velemenyet akik esetleg ezt nem igy gondoljak. Szepseg amugyis relativ, nem tudom miert vagy ezen fennakadva.

2017. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonló korú lány vagyok, küldj kérlek képet privátban, akkot érdemben tudok válaszolni.
2017. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!