Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallottam a munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam a munkatársamnak. Ő megijedt. Hogy hozhatom ezt rendbe? (lent)

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok.

Féléve kezdtem új munkahelyen.

Egy kolegám nagyon közel került lelkileg. Ő egy 44 éves családapa.


Minden napomat kitöltötte. Munkán kívül is kereste a társaságomat. Oda volt értem. Folyton keresett.


Pár hete megölelt. majd egyre többször. Véletlen adott kis szájra puszit.


Ezek után elmondtam neki, h beleszerettem. De egyben tisztelem is, és nem akarok átlépni a határokat.


Erre azt mondta h ő nem szeret. Nem is vagyok az esete. megölelt, megcsókolt. És azóta felszívódott. Mintha leprás lennék.


Mitől ijedt be? hisz eddig mindent megtett h keresse a társaságomat.


Mit lehet ilyenkor tenni? Szeretném ha nem romlana meg ilyen butaságon a jó kapcsolat.



2017. febr. 25. 22:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

november óta tudja h szerelmes vagyok. De nem zavarta, inkább örült neki.


Két hete megváltozott. Folyamatosan keresi az alkalmat, h megöleljen, vagy hozzám érjen. Legutóbb megkérdezte h szeretem-e.

Bólogattam.

Ő meg határozottan leosztott h mit képzelek, ő szereti az asszonyt.. stb. Engem meg amúgy sem szeret, csak barátságból ölelget, és akar megcsókolni.

És innentől vagyok számára leprás.


Eleve bátortalan vagyok. Vele szemben meg még inkább vigyáztam, mert nem akartam elveszíteni.


Elrontottam az egészet.

2017. febr. 26. 00:02
 12/17 A kérdező kommentje:

Végülis a fenti szöveg úgy helyes, h újra elmondtam neki h szeretem.


De tul.képen csak a barátságot szeretném visszaállítani. erre kértem volna tippeket.


A válaszokból leszűrtem amit sejtettem. h ezt buktam.

2017. febr. 26. 00:06
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen alakkal miért akarod visszaállítani a barátságot? Azt mondtad szeret, ő erre azt hogy nem zavarja, és szándékosan ölelgetet,meg húzta az agyad,mert élvezte,ahogy te magad írtad "nem túl szép",és gondolom naiv nőnek bejövök, amivel a kis egoját fényezte. Most is játszik szerintem ezzel a nem szólok hozzáddal.

A másik megoldás, hogy te is tetszel neki,azt rájött, hogy mekkora egy szemét, és inkább tartja a távolságot.Már csak azért is mert másodjára is miután csókolgat, még megkérdezgeti,hogy még mindig szereted-e, aztán mint valami óvodás rávágja, hogy én meg nem.

Próbáltál már vele beszélni, hogy te a barátságot szeretnéd megtartani?Vagy még nem?

2017. febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy így a sztorit leírtad, az a gondolat merült fel bennem, hogy érthetetlen, miért akarsz barátságot visszaállítani egy emberrel, aki nyomorítja a lelkedet. Szeretsz szenvedni?
2017. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg átvert téged és szórakozott az érzéseiddel.


Tudta, hogy megszeretted, azt is tudta, hogy ő nem akar/tud veled lenni, mégis húzott azzal, hogy keresett, ölelgetett, puszilt.


Jól tetted, hogy nyíltan elmondtad, mit érzel, mit szeretnél. Nyilván beijedt, mert ez neki csak egófényezés volt. A minimum emberi tisztesség lenne, hogy elnézést kér az ellentmondásos viselkedésért, vagy annyit mond: félreérthető voltam, elnézést, és nem az arcodba vágja, hogy nem jössz be, és utána elkerül.


Más kérdés, hogy ha tudtad, hogy családos, egyáltalán nem kellett volna fogadni az egészet. De ha már így alakult, a legjobb, amit tehetsz, hogy te is elkerülöd és igyekszel túllépni rajta, mintha nem is létezne. Miért kéne egy olyan ember barátsága, akivel nem lehet megbeszélni, mi bánt téged, és (nem tudjuk, meddig) húzta az agyad?


33f

2017. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
cumizd le
2017. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Csak paszasra lennel neki jo:D ugy viselkedsz mint egy 16 eves tinicsaj :D os....to....ba :D
2017. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!