Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg mindig a rossz pasikat fogom ki vagy csak én nem vagyok senkinek értékes?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és eddig 3 kapcsolatom volt, mindháromnál úgy éreztem, hogy értem senki nem tesz semmit, különösebben senki nem tervezi velem komolyabban a jövőt, senkinek nem voltam olyan fontos mint amilyen fontos nekem a másik.

Mintha csak én jutottam volna nekik, engem sikerült összeszedni (pedig azért én pont nem az a lány vagyok aki könnyen adja magát).


2017. febr. 26. 17:23
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

A párkapcsolathoz szerencse kell. És időzítés.

Bármennyiszer gondolom végig, mindig erre lyukadok ki.

2017. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogtál ki. Azóta sem találtál olyat akivel nem ezt érzed?
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

olyan partnereket fogtál ki, akivel nem voltatok egymáshoz illőek...

am te mit tettél a kapcsolatért?

és mások mit tettek?


24F

2017. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyik sem volt hosszú életű kapcsolat, már ha csak abból indulok ki, hogy senkivel nem lehetett programokat szervezni, mindig nekem kellett hozzájuk alkalmazkodnom, mindig akkor mentünk amikor nekik jó volt. Mintha csak unaloműzésnek lettem volna jó.

Mindig mondták a szépeket, mármint mikor kapcsolatban voltunk, volt akinél éreztem is, hogy komolyan gondolja de semmit nem tett érte.

Valahogy senki nem félt elveszíteni, senki nem akart engem annyira, hogy fájjon neki az elvesztésem. Ha megmondtam, hogy változtassunk a dolgokon mert nekem ez így nem jó, akkor annyit kaptam válaszul, hogy akkor mehetek is.


Engem azért ha megkértek bizonyos fokú változásokra akkor azokat megléptem, hiszen én a jót akartam a páromnak. Én mindenkinek ott voltam amikor szükségük volt a támaszra, nem hagytam magukra őket a nehéz helyzetben, ők viszont engem igen. Nekem el lehetett mondani azt is ha épp rossz napjuk volt és én próbáltam azt jobbá tenni fordítva ez sem így volt, mert egyből hisztisnek tituláltak. Hirtelen ezek az "apróságok" jutottak eszembe amik sűrűn előfordultak.

2017. febr. 26. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:

pedig, ha tényleg tettél érte, hogy boldogok legyenek, akkor fontos szerepet töltöttél be az életükben...

ismerkedésnél mi volt az "eredeti terv"?

kimondtátok, hogy mindketten hosszútávra terveztek?

beszéltetek a jövőről, a vágyakról?


24F

2017. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy tettem értük és értünk is. Részükről meg olyan mintha mindegy lett volna. Mindenki leginkább a kapcsolatunk végét követően kezdtek el újra teperni, hogy újra összejöjjünk, még az is aki a szakítást akarta.

Kimondva az nem volt, hogy hosszú távra tervezünk, inkább csak olyanról beszélgettünk (2-nél), hogy szeretnénk ha a jövőnk közös lenne és előre úgy sem tudjuk, hogy mi lesz de addig együtt lenni és addig együtt megoldani a dolgokat amíg tudjuk. Aztán persze kompromisszum kötésre nem voltak hajlandóak, mert az ő vágyaikat kellett volna megvalósítanunk együtt..

2017. febr. 26. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem az ismerkedés elején közöld, hogy te hosszútávra keresel partnert és komoly kapcsolatra

nem azt mondom, hogy ezzel nyiss, de jó ha minél hamarabb tudja a másik, hogy milyen szándékaid vannak...


am te magadról mit gondolsz? értékesnek gondolod magad?


24F

2017. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már egyre kevésbé hiszem el magamról sajnos, hogy értékes lennék, korábban nem így gondoltam de mostanra kezdek ide jutni. Ha már valakivel összejövök akkor azért teszem mert tartom annyira fontosnak az illetőt, hogy egymás életének a részesei legyünk és, hogy megadjak neki mindent amire vágyik és persze amit meg tudok adni. Lehetséges, hogy már túl sokat is adok és teszek, lehet ez lesz itt a baj.
2017. febr. 26. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen odaadó maradsz és megtalálod a megfelelő partnert, akkor mindketten nagyon boldogok lehettek :)

ne add fel :)


24F

2017. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: rosszul választasz. Nincs szó szerencséről, ezek a te saját önálló tudatos döntésed eredményei voltak. Mert oké, lehet tévedni egyszer, még akár kétszer is, so-so. De háromszor ugyanabba a hibába beleesni már gyanús, pláne ilyen rövid idő alatt.
2017. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!