Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összehaverkodnál egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összehaverkodnál egy szép fél cigány csajjal, és tenne egy ilyen utalást, vennéd a lapot?

Figyelt kérdés

Az egész úgy indult hogy felfigyeltünk egymásra, tipikus nagymenő csaj, miután bejelöltem facen, beszélgettünk stb, ahogy telt az idő mondta hogy esedékes lesz hogy összeköltözik a barátnőjével, mivel nem lakunk közel egymáshoz így semmi komolyat nem akarok, de ezt írta, kicsit felvillanyozott, lehet csak azért kellenék neki hogy néha lefeküdjünk, haverok legyünk.

Arra vagyok kíváncsi, más hogy döntene a helyemben?


2017. febr. 26. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele. Eleve sose tetszettek az ilyen nagymenő nagyszájúak. Meg se tudsz majd szabadulni tőle. :)
2017. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagymenőt úgy értsd, hogy haja mindig meg van csinálva, figyel magára, parfüm, smink, tipikus Beyoncé :D
2017. febr. 26. 21:12
 3/11 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Jaj, nem! Nagyon nem akarom venni a lapot ilyen esetben. Egyszer megdugnám és mi lesz? Rám küldi fél Borsodot.
2017. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, tudod, ha a fejében is lenne valami, akkor nem kellene Beyoncé külsővel felhívni magára a figyelmet. Féltsd az életed. :)
2017. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
cigánnyal kösz nem.. inkább az örök szüzesség.
2017. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
# 5 :D
2017. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem miért lényeg itt az hogy félcigány a csaj. Ha azt irtad volna h "egy csaj" akkor már nem lennének olyan érdekesek a válaszok mi
2017. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért lényeg, mert másként szocializálódtak, ezért finoman szólva mást tart elfogadhatónak vagy éppen nem.
2017. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy egy félcigány csaj összeköltözik a barátnőjével, miért az következik, hogy azt akarja, hogy megcsináld ?

30/f

2017. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Páran azért itt kimondták a lényeget... Mint a hangya. Sosem jár egyedül. A család ott nekem százra kizáró ok. Láttam olyant eleget.
2017. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!