Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjam el két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el két hónap különlét után, hogy szeretem, vagy ne?

Figyelt kérdés
Párommal ősszel együtt voltunk, de sajnos karácsonykor szakítottunk, mert túl sokat veszekedtünk. Akkor nem igazán érdekelt a dolog, örültem is neki hogy végre különváltunk. Mostmár azonban beláttam hogy nagyon is szeretem őt, nagyon hiányzik, és hogy elég sokat hibáztam a kapcsoaltunkban. HOlnap lesz egy közös buli, ahol ott lesz ő is. Szerintetek mondjam el neki, hogy mennyire hiányzik, vagy hagyjam inkább és keressek mást?
2017. febr. 27. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkije, akkor mondd meg!
2017. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy már ez is fejtörést okoz.De mondd!
2017. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!