Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4-5 hónap különlét mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 hónap különlét mennyire visel meg egy kapcsolatot/házasságot hogy 1 hónapban egyszer vagy kétszer lehetne csak találkozni, pár nap erejéig? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

A jó a házasság, akkor egy ilyen 4-5 hónap csak erősíti.

Anno a férjemmel 9 hónapig egyáltalán nem találkoztunk, csak Skype-on. Akkor éreztünk mindketten, hogy ha vége ennek a 9 hónapnak, akkor soha többé nem engedjük el egymást.

2014. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

"A jó" --> "Ha jó"

bocsi

2014. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfuggo, de ha eleg komoly a kapcsolat/hazassag, akkor at lehet veszelni ezt az idoszakot.
2014. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2014. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi is csak kb. 2szer találkozunk egy hónapban a párommal, mert én külföldön dolgozom. Már egy éve csináljuk ezt és semmi gond nincs a kapcsolatunkkal, pedig előtte sülve-főve együtt voltunk, minden nap.
2014. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a tiéd a kérdés amit linkeltem ,bocsi .. Ez esetben nem ismételném magam , ott az 1 .válasz az enyém . :-)
2014. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

74%-os!Ne linkelgessél ide be nekem más kérdéseket,hanem erre válaszoljál!Nem nem én linkeltem be!

Miért kell az ilyen baromságot?Ha van egy hasonló kérdés,akkor egyből linkelget mindenki ezerrel.Szerintem még vissza tekíntve 2006-ig vagy 100 ilyen kérdést találnál.Mindet én tettem fel nyilván.

2014. okt. 2. 09:23
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Hűhaaaaa ... de harapós kedvedben vagy . -.- Tessék itt a válaszom a kérdésedre : Ennyi ? Egy jól működő betonbiztos kapcsolatot semennyire nem visel meg ! Tapasztalat van bőven .. 3 éve élünk ebben ,férjem 4 hetente jár haza ,vagy mi megyünk . Én itt vagyok még Magyarországon a gyerekkel . 12 éve vagyunk együtt ,a kapcsolatunk biztos cölöpökön áll ,egyáltalán nem vált a kapcsolatunk kárára ez az életmód .De nem egy életcél így élni ,és a párom sem ok nélkül van kint,terveink vannak ... most már hamarosan költözünk ki mi is .:-)

További nyugalmas napot !!

2014. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hűhaaaaa ... de harapós kedvedben vagy . -.-


Oké bocsi,lehet nem úgy reagáltam ahogy kellett volna.Köszi a választ!

2014. okt. 2. 09:29
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapig éltünk külön mert a férjem külföldön dolgozott. Ráadásul se telefon, se internet nem volt, hogy kapcsolatban legyünk. Csak a sima postai levelezés volt a kettőnk kapcsolata, és az, hogy 9 hónapban 3x tudott hazajönni pár napra. Kibírtuk. Még ma is együtt vagyunk, és boldogulunk.
2014. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!