Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért mondjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért mondjátok hogy majd kereslek ha már nem is keresitek a lányt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mert ha az igazat mondaná, akkor megbántana és az neki is rosszul esne.


VAGY mert komolyan gondolja az adott pillanatban, DE annyira se tudtad megmozgatni, hogy elfelejt téged pár napon belül.


Nekem volt olyan, hogy teljesen őszintén és jó szándékkal mondtam a lánynak, hogy "majd kereslek", de két napon belül annyi minden történt, hogy az amúgy se túl érdekes lány teljesen kiment a fejemből. Ő se keresett engem többet, én meg hónapokkal később jöttem rá, hogy "bakkker! Vele milyen rég nem is beszéltem!"

2017. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hallottál már valakit egy normális beszélgetés lefolytatása után úgy búcsúzni, hogy a soha viszont nem látásra?

Nyitva hagyja a lehetőséget és mond valami bevett formulát.

2017. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán le akart koptatni, vagy nem volt benne biztos, hogy érdekled, és gondolta megvárja, hogy te jelentkezel e... mivel nem tetted bebizonyosodott, hogy nem érdekled
2017. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha nekem valaki tetszik, akkor nem feledkezek meg róla. Pár nap eltelhet, az oké, mert elfoglalt lehetsz, de a mai világban már annyi lehetőség van a kapcsolatteremtésre, hogy egy perc alatt is fel lehet valakit keresni, ha fontos neki.
2017. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondják ezt, ha nem akarnak tőled semmit, de az őszinteség nehezükre esik.
2017. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!