Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rosszul esik nekem, hogy bunkónak kell lennem a nőkkel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, én mindig is élveztem. Persze ez is ok és okozat alapon nyugszik, ha ők tisztelnék a domináns nemet, akkor több tiszteletet kapnának, de így...
2017. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyél bunkó!

Miért kell annak lenned?

2017. márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

ők is simán bunkók veled, ha már kicsit más témát kezdesz velük. Tisztelet a kivételnek, de többen valóban sportot űznek ebből.

Egy érdekesség:

https://www.youtube.com/watch?v=ttsrCxqKblc

2017. márc. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem önmagadat adod, akkor lúzer vagy. Ha valakinek bunkó kell és bedől neked, akkor egy egész életen át megjátszod majd magad? Add önmagad és legyél boldog azzal akit így kapsz.
2017. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Addig jó az "önmagadat add"-duma, amíg az az önmagad, ami a nőknek megfelel (és ez nem esik egybe az általános jó ember-képpel). Ha nem az, akkor játszd meg magad, úgyse veszik észre.


(Nem tanácsolom, hogy játszd meg magad, ez csak megfigyelés, hogy szerintük kellene)

2017. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

" ha ők tisztelnék a domináns nemet,"


Muhaha :D

2017. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Minden nő a bunkó, nagydumás, beképzelt férfiakra bukik. Ha nem ilyen vagy, sajnos muszáj megjátszanod magad, különben nem fogsz kelleni a nőknek.
2017. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rossz nőkkel ismerkedsz. Én speciel félek a bunkóktól, mert mindig szivattak.
2017. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szimplán ne legyél bunkó. Azért vagy az mert azt hiszed azt várják el vagy azért mert így akarod lerázni őket? Az utóbbira van sok más lehetőség is, az előző pedig... Azért a legtöbb nőnek nem ez kell. Nem jó ha olyannal kezdesz akinek igen, pedig te pont hogy nem olyan vagy. Keress igazán hozzád illőt, aki előtt nem kell megjátszanod magad
2017. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát pl. volt valaki két éve, aki sosem ért rám randira, aztán bepasizott. Nemrég véletlenül láttam a villamoson. Nem mentem oda hozzá. De picit nekem rossz, hogy bunkó voltam vele, nem ez az alaptermészetem
2017. márc. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!