Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gyôzzem le ezt a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyôzzem le ezt a rossz érzést magamban?

Figyelt kérdés
Adott egy csak akit nagyon nem bìrok, mert elakarta hódìtani a parom. Régebben a kapcsolatunk elôtt megbolondìtotta a páromat es majdnem össze is jöttek csak kiderült hogy egy hotelben töltött estéket a volt az exével es Ami Meg rosszabb, hazudott arról hogy vannak gyerekei. Ezután sokáig nem is beszéltek aztán újra próbálkozott mialatt mar együtt voltunk de persze nem jött össze neki. Ez 2 eve volt es a csaj most hétvégén megint a környékre jön a nôvérét meglátogatni. A nôvére már el is kezdte a hülyeségeit hogy majd a parom körbevezeti a városban. Persze nemleges vâlaszt kapott. De ismerem a fajtáját, nem fog hamar leállni. Hétvégén talalkozni is fogunk meet egy helyre járunk egy hétvégi program keretében, de a párommal elkerüljük majd ôt. Ebben bìzom legalábbis, parom tudja hogy érzek ez ügyben. Sajnos az önbizalmam nem tùl jó es már most rosszul érzem magam. Tudom nincs okom rà de ez az érzést nem tudom csak ùgy kikapcsolni. Nem látszik rajtam semi, csak belül forrongok. Tanácsot szeretnék kérni hogy pofozzam helyre magam, hogy érhetném el hogy ez be zavarjon. Köszönöm a tanácsokat elôre is.
2017. márc. 2. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Mar az elejét elìrtam, bocsi. Szoval adott egy csaj...
2017. márc. 2. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem igenis zavarna, hogy a párom nem képes helyretenni őket, majd teljesen kiiktatni őket az életéből, amikor ő ennyire tiltakozik minden ellen állítólag. Hogyhogy még tudnak vele egyáltalán kommunikálni? Minek?
2017. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A novere nem tudja a parom elerhetoseget es igy az anyjat kereste fel. A csaj es a parom mar nem beszeltek 2 eve. Egy kozossegbe jarunk es most szombaton lesz hogy ott talalkozunk. Persze elkerulheto hogy beszeljunk, csak eleve azt gusztustalannak tartom hogy ugy probalkozott hogy tudta hogy vagyok es volt pofaja ugy kritizalni hogy nem ismer. Utalom hogy igy erzem magam, ez a sajat hulyesegem szerintem es nagyon szeretnék ha nem igy ereznek.
2017. márc. 2. 13:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugy erzem ezt nekem kell helyre tenni magamban csak nem tudom hogyan, ehhez kernek tanacsot.
2017. márc. 2. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiadod a dühödet,és elengeded.Nincs jobb tanács erre,ha valaki roaszindulatú,a földhoz is verheted magad,ő akkor is alád fog tenni.Tenyleg csak magadban tudod ezt rendezni.És szerintem így.Olvasd el az elengedés c. Könyvet.
2017. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!