Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat töllem? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat töllem? Van egy srác aki foglalt, de nagyon közel kerültünk egymáshoz. Bövebben lent

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk egyutt munkan,puszilgat,fogdos,kiván az biztos.A baj az,hogy én beleszerettem és ö ezt tudja,mégis folytatja,nem tudom,hogy csak fölviditani akar e,vagy érez e valamit. Lenne e eselyem elnyerni a szerelmét?Habár nem titkolja,hogy szereti a barátnöjét. Mit tegyek?

2017. márc. 2. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
egy film jut eszembe erről: Csak szexre kellesz...
2017. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magát akarja felvidítani egy új cuncival.
2017. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg kéne kérdezni,mert ez eleg nagy bunkóság,ha csak magát "simogatja".A bnőjét az ilyen pasi meg tuti nem szereti..Ha szeretné nem.lenne erre szüksége.

Azert csinalja mert tudja h erzel es megteheti.Jatszd az elerhetetlent ahogy a tobbi csaj szokta.(N)

2017. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, egeszen egyertelmu, hogy fol akar viditani :"DD.
2017. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon mit akar?

A lyukadat,ne legyél ennyire naív!

2017. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt,persze. De megtenni nem fogja,es így meg csak a kérdezővel szórakázik(3)
2017. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Tudom,hogy igazatok van..de szerintem nem akar nekem fájdalmat okozni.Csak férfiból van. Azt mondjátok nincs esély arra,hogy valahogy elnyerjem a szerelmét?
2017. márc. 2. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod elnyerni egy olyan ember szerelmét aki ölelget,tapiz stb, szórakozik veled,de mindeközben még azt is hozzáteszi h szereti a baratnőjét..?Válaszold meg magadban.Azt meg nem tudni hogy mennyire lehetetlen amúgy.
2017. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van egy srác aki foglalt"

... itt leakadtam, mert eléggé könnyű kitalálni. Ne legyél kis naív:D aranyos

2017. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert beleszerettem.Nem vagyok naiv,már nem tizen,se nem huszonéves vagyok.Attol még a szerelem szerelem
2017. márc. 6. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!