Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Még csak nem is arról van szó hogy azt nem érdeklem aki engem,tényleg senkit.

18 éves lány vagyok egyébként.

Belsőleg nem hiszem hogy gond lenne velem,mert a barátaim,akik zárkozottságom ellenére rászánták az időt hogy megismerjenek azt mondják hogy intelligens vagyok,humoros és nagyon jó barát. Illetve hát több fiú akitől akartam valamit nem is ismerte igazán a belsőmet,szóval csak a külsőmmel lehet a gond,de nem értem mi.

Szerintem olyan nagyon égbekiáltóan ronda vagyok,bár tény nem vagyok egy világszépe sem,de nálam csúnyább vagy ugyanolyan lányoknak mint én mégis van barátja...


2017. márc. 2. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval *olyan égbekiáltóan ronda nem vagyok xd
2017. márc. 2. 16:33
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
ennyi idősen elég korai kijelentened, hogy senkinek nem kellesz... Inkább kezd el dolgozni magadon. Mert a zárkózottságod lehet ijesztő, és tart tőled távol mindenkit.
2017. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kesess valakit akire hasonlítasz a legjobban.

2017. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a zárkózottságod miatt nem mernek közeledni feléd a srácok, mert úgy gondolják, hogy velük szemben vagy elutasító. Engedd, hogy kicsit könnyebben ismerjenek meg, legalább valamilyen szinten. Tudom, könnyű ezt így írni, de azért próbáld meg.

Plusz még azt hozzátenném, hogy kicsit idősebben (egyetem közepén pl) ez már nem lesz ekkora probléma.

2017. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet a külsőd annyira nem megnyerő, főleg ha molettebb alkatú vagy, az sokaknál bukó, de így kép nélkül nehéz megmondani.

Meg gondolom nem vagy az a szociális típus, vagy ha nincsen olyan sok ismerősöd sem, meg inkább a háttérbe bújsz meg, akkor lehet ez is az oka.

2017. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet olyan a kisugárzásod, hogy taszítod a fiúkat vele

legyél önmagad, de ne menekülj az ismeretlen elől :)


24F

2017. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pacsit! :D Velem is ugyanez a helyzet...

szintén 18/L

2017. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

2.amit linkeltél nekem telefonról nem tölti be,de majd holnap megnézem gépről.

3. Hát igen,ez nem menne egykönnyen...

De ha mondjuk sikerül,azoknak akiket már ismerek egy ideje hogy mutassam magam most "könnyebben megismerhetőnek"? Vagy csak új embereknél?

4.Egy kis felesleg van rajtam,de van aki "molettebb"mint én és mégis összejön neki.

Hát eléggé háttérbe húzodó vagyok,lehet ez az oka...

6.Pacsi sortárs. :D

2017. márc. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!