Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Már 23 leszek. Nagyon elkeseredtem, nem vesz észre senki. Egyedül fogom lélni az életem, ezt nem fogom kibírni. Más túl van 10-15 emberen a másik véglet meg elkötelezte magát egy életre. Nem sokáig húzom így. Anyám azt mondta, van aki vár rám, de ez nem így van.
2015. jan. 26. 22:33
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném egy herpeszes szájú ismerôsöm is kellett valakinek annak ellenére, hogy a száján köröm méretû méretes herpesz van.
2015. jan. 26. 22:35
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
De hidd el így van,mindenki megtalálja a párját.Én is azt hittem nem kellek senkinek a hófehér bőrömmel és mégis kellettem.9 éve vagyunk együtt.
2015. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2015. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
23 vagy még fiatal vagy. A földön meg 7 miliárd ember él ami rohamossan növekszik, de ennek ellenére sokan magányossak, lehet már most is van valaki aki érdeklődik irántad csak nem vetted észre. Édesanyádnak meg igaza van
2015. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
29 éves fiú vagyok, es már lassan én is kezdek beletörődni, hogy egyedül fogok megrohadni, pedig nem tartanak csúnyának. Ez van...
2015. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne légy ennyire pesszimista!

Nekem sem 14 évesen jött a nagy ő.

Vagyis hát később sem, mert amikor úgy gondoltam, később kiderült, hogy nem ő az.

Most már jó pár csalódáson túl 34 éves nő vagyok, és még most sem hiszem, hogy akivel élek ő az igazi, pedig én NEM úgy vagyok vele mint a legtöbb nő, hogy már hónapokkal előtte keres valakit, és amikor az az illető már biztos, akkor dobja a jelenlegi párját/férjét.

(nagyon sok idő volt, amikor egyedül éltem, és nem haltam bele)


Ne erőltesd!

Valaki már 20 évesen férjhez megy, majd az élete során van kb. 3 férje, meg mindenkitől mindenféle gyereke, aztán ott van 50 évesen 3-4 gyerekkel egyedül.


Örülj neki, hogy nem vagy köztük!

2015. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Ismeros szitu, en csak neha foglalkozok vele de addig is lefoglalom magam legalabb annyira hogy ne gondoljak ra. Amugy azert vagy egyedul mert kikosaraznak vagy mert nem jarsz el es vagy kezdemenyezel?
2015. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Kétszer nethuszárba is futottam. A távkapcsolat nem ment, akit meg jónak hittem kiderült van valakije. Nagyon nehéz. Van olyan nap amikor majd megszakad a szívem-e miatt. Volt valaki az utcánk végén egy 28-as srác még most is tetszik de sz@rik rám :( . Volt régebben egy másik is, de csak nekem tetszett. Kiderült mindkét esetben, hogy a naivitásom miatt hiszem azt szimpatikus vagyok. A valóságban talán még élnem se szabadna néha már erre is gondolok.
2015. jan. 26. 22:50
 9/38 anonim válasza:
Esetleg valami képet tölthetnél fel hogy is nézel ki (akár privátban) aztán meglátjuk, hátha van valami ötletem ami hasznodra válhat :)
2015. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, foleg ilyen fiatalon!

Egy ismerosom is hasonlo cipoben jart. Nem volt az a nyomulos, tundibundi, sem feltunoen csinos, inkabb tarsasagban is visszahuzodo. Ha kozeledni probaltak hozza, leginkabb leblokkolt, rosszul is erezte magat emiatt. Volt par kapcsolata, ahol csunyan kihasznaltak, aztan 33 evesen kiment Londonba, majdnemhogy a semmire. Ott osszejott a jlenlegi ferjevel, akinek ugy tetszett, ahogy volt. 5 eve vannak egyutt, 3 gyereket szult. Nem rozsaszin leanyregeny az eletuk, de megvannak normalisan. Te sem tudhatod, mikor talalkozol azzal akivel kell, de a te dolgod, hogy ott legyel, ne vard a sultgalambot.

2015. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!