Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Igaz, hogy a 70 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz, hogy a 70 kg feletti nőktől már nem akartok szexet, és őket már csak lánybarátnak tartjátok?

Figyelt kérdés
A 70+ kg a férfiak friendzone-ja?

2017. márc. 4. 22:50
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
92%
#1 Én 60 kiló felett vagyok és nádszálvékony :D A súly nem mond semmit szerintem...
2017. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
75%
Hát ott a gond ha izom nincs....a feszes formás nők a szépek.
2017. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
18%
Miért zavarja a nőket a súlyuk ?
2017. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont láttam ilyeneket. Hogy 56 kilósan kövérebbnek néz ki, mint 60 felett, mert leadta a zsírt és izmot pakolt fel.
2017. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
56%
Ha mellé 185 körüli a nő, akkor rendben van ez a súly.
2017. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
94%

Ez hülyeség.

Az igaz, hogy a kövér lányok kevésbé jönnek be nekik, de amíg egy 155 cm-s lánynak sok a 70 kg, addig egy 180 centisnek teljesen megfelelő. :)


21/L

2017. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
90%

Én egész jó pasinak tartom magam, mind testileg, mind belbecs tekintetében. És számomra pont a 65-70 kg feletti lányok izgatóak. Imádom a méretes popsit, sőt, a hurkás pocak is roppant izgalomba hoz! Eddigi legnagyobb szerelmem simán megütötte a 80 kilót, és imádtam! Sajnos a legtöbb lány a súlyával együtt hatalmas önértékelési problémákat is felszed, pedig vagyunk nem kevesen, akik kifejezetten a husis lányokra bukunk. Csak a probléma az, hogy a husis lányokkal együtt járó nyavalygás, pesszimizmus nagyon r tudja nyomni a bélyegét egy kapcsolatra. Én imádtam azt a husi barátnőmet, mindennél jobban élveztem vele a szexet, ahogy a vastag combjai átöleltek, ahogy a pihe-puha bőre hozzámért, ahogy a nagy popsija mint egy isteni szív, elém terült, mikor bepucsított... Istenem, de észveszejtően gyönyörű volt. De sose hitte el, hogy tényleg tetszik, szinte mindig éreztem félszavakból, gesztusokból, hogy ő úgy érzi, én csak beérem vele, mert jobb nem jut. Hogy ő mindig sokadrangúnak érzi magát! Hogy ő sosem hiszi el, hogy én tényleg imádom, hogy én tényleg megveszek érte. Éreztem, hogy szinte sose hiszi el bókjaim, szinte mindig hozzágondolja, hogy "csak azért mondod".


Tehát szerintem a Te általad vázolt 70+ kilós lányok fő problémája, hogy szinte képtelenek elhinni, hogy vannak férfiak, sőt, vannak jó pasik, akiknek pont ők kellenek. Emiatt nem hisznek magukban, s ezáltal nem hisznek a másiknak sem, és a vége az lesz, hogy befordulnak.


Bébike, hidd el, hogy vagyunk még rengetegen, akiknek a zs... média még nem mosta ki teljesen az agyát domestossal, és képesek vagyunk a saját érzéseink, a saját preferenciáink szerint gondolkodni, és fel is merjük vállalni!

2017. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
24%
Én már a 48,5 kg feletti nőktől nem akarok semmit.
2017. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
84%
Na,ezért választ egyre több nő magának párt a külföldiek közül Pesten-de vidéken is-,nem azért,mert pénzesek.Hanem mert jobban elfogadják őket és nincs lapát,csak mert valaki 48 kiló helyett 49.Na meg más országokban annyira lefossák,ki mit szól a párjukhoz,az a lényeg,hogy nekik tetsszen.
2017. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
87%
ÉN MÁSKÉPP LÁTOM, ENGEM PONT ŐK IZGATNAK! 30+F
2017. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!