Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Igaz, hogy a 70 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz, hogy a 70 kg feletti nőktől már nem akartok szexet, és őket már csak lánybarátnak tartjátok?

Figyelt kérdés
A 70+ kg a férfiak friendzone-ja?

2017. márc. 4. 22:50
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
23%
A kövér nők nem kövérek hanem plus size meg teltkarcsú, és nagyon is szexik. A kövér pasik meg ássák el maugat ugye.
2017. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
21%
Igaz. Nővel akarunk szexelni, nem bálnával.
2017. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
18%

#32

Ez betalált :D halványan érezni a szarkazmust... halványan :D

2017. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
20%
Ja, sok proli nem jön rá.
2017. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
39%

1. Én 173 centi vagyok és 63 kiló, van azért rajtam izom bőven, mondjuk mostanában leálltam az edzéssel. Nekem a 63 még teljesen jó, de ha tíz centivel alacsonyabb lennék, tíz kiló felesleg lenne rajtam, és nem állíthatom, hogy nincs rajtam zsír, mert nem csak az a véglet létezik, hogy izomból vagy zsírból van súlyod, az arányok változnak maximum. Úgyhogy, ha száznyolcvan centi felett vagy, teljesen normális a 70+ kg, de gondolom, nem ezért tetted fel a kérdést, mert az egy olyan speciális tényező, amit írtál volna, illetve akkor gondolom jobban zavarna, hogy a férfiak egy jó részénél magasabb vagy.

2. Nincs bebetonozva, hogy hetven kiló pluszos fogsz maradni. Ha téged zavar a súlyod, ne a férfiak között végezz közvélemény-kutatást (úgyse az ő véleményük szamít, hanem azoké, akikkel találkozol majd) meg ülj és keseregj, hogy friendzone maradsz, hanem kezdj el mozogni (napi húsz perc is megteszi, ha "nincs rá időd", kelj húsz perccel korábban) és egészségesen étkezni (gondolom felváltva koplalsz és túleszel, ráadásul tápanyagok szempontjából is pocsékul állsz, a rendszertelen étkezés hosszútávon tönkrevág, akkor is, ha keveset eszel, sőt), és akkor nem lesz vele probléma, mert a legjobban egyébként is mindenki az egészséges testre gerjed.

2017. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
12%
Nekem tetszik az állatos szex így kipróbálnám egy bálnával egyszer. De ne gyilkos bálna.
2017. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Próbálok fogyózni, de nem megy le sok, meg gyorsan visszajönnek a kilók, pajzsmirigy-alulműködésem van. Eddig a 90 napos diétával értem el a legjobb eredményt, de visszahíztam. :|
2017. márc. 5. 18:05
 38/57 anonim ***** válasza:
31%
Ohh bocsi, ezt nem tudtam. :(
2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
39%

Tornázz!! Minden reggel. Jógából meg innen onnan szereted össze ami illik hozzád, meg plank. Meg valami ugra bugra is mehet.

Ebből is szedhetsz

https://www.youtube.com/watch?v=dypO3FS6tVY


Akkor legyen erős egészséges a tested.


De fogyni mozgástól kevésbé lehet. De nem mindegy hogy egészséges e a test.

2017. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
14%

És keress egy bálna vadászt :D


A tornán által a lények, hogy szokássá váljon mint a fogmosás. Ezért ha nincs is kedved, de egy jelképes picit mindig csinálj. Ez védi be az új szokást.

2017. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!