Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Igaz, hogy a 70 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz, hogy a 70 kg feletti nőktől már nem akartok szexet, és őket már csak lánybarátnak tartjátok?

Figyelt kérdés
A 70+ kg a férfiak friendzone-ja?

2017. márc. 4. 22:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
83%

70kg felett vagyok mégis sokan leakarnak velem feküdni. Attól,hogy nem 60-70kg vagy nem jelenti hogy igénytelen lennél vagy kövér. Nekem pl nõies alakom van és nem volt rá panasz ahogy kinézek fogyni meg magamért akarok nem a férfiakért.

20L

2017. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Én, örülök neki, ha így van. Mivel én pont a teltebb nőkhöz vonzódom. Így nekem több lehetőség marad.
2017. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Magas vagyok,normal sulyom 64-66kg kozott mozog,de voltam mar 73kg is pajzsmirigybetegseg miatt.Ugyanugy megfordultak utanam a ferfiak,sosem volt gondom a "pasifogassal", kisugarzas a fontos,elerhetoseg,nyitottsag,vidamsag,nem szamok a merlegen.Akit frusztral a 70kiloja,ott nem a kilo az ami miatt nem szimpatikus a pasiknak.
2017. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
63%

65 kg vagyok és kapaszkodjatok meg: egy deka zsír nincs rajtam. Sportolok is és elég magas is vagyok, úgyhogy akinek nem tetszik az kinyalhatja! :D


Nem mellesleg, azok a kedves "férfiak" akik itt ledegradálják a teltebb nőket (láttam 80 kilós csajt is, aki sokkal csinosabb volt mint a legtöbb 50 kilós), ugye ti 10/10-esek vagytok?

Épek a fogaitok, nem kopaszodtok, kocka hasatok van és a szerszámotok is minimum 18 centi? Se kancsalság, se elálló fülek, se kapafog, se ragyás fej, se giliszta test ugye? :D

2017. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
70%

55 kilós lány vagyok, és a "teltebb" barátnőim sokkal több fiúnak bejönnek, mint én. Sőt, én elméletileg egyetlen egy embernek tetszem, de még ő is mondogatja, hogy híznom kéne...

18/L

2017. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
59%
50kg-os malacka az jó,nőben a 60-70 kg közötti az igazi!
2017. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
85%

A (velemenyt illetö) lepontozas veszelye mellett öszinten valaszolva:


Nekem szemely szerint a sportos, inkabb vekony lanyok jönnek be. En is sokat teszek azert, hogy egeszseges legyek (persze motival a megjelenes is) es ezt lanyokban is ertekelem. Azokat a tulsulyosokat, akik nem tehetnek rola, nagyon sajnalom. Aki viszont az önfegyelem hianya miatt hizott el, az szamomra szexualisan visszataszito. Ettöl meg emberileg lehet fantasztikus szemelyiseg es semmi akadalya a baratkozasnak (ugyanugy, mint a homoszexualitast illetöen, nem eszerint döntök, hogy valaki szimpatikus vagy sem) de egyszerüen semmi izgatot nem latok benne. Hogy biztosan kitegyem magam az altalanos megvetesnek, a dohanyzassal kapcsolatban is igy erzek. Ha valaki tudatosan karositja a testet (a tulsulyossag is karos az egeszsegre!) az engem egyszerüen elszomorit es a legkevesbbe sem erzem azt, hogy eggye szeretnek valni ilyen lannyal. Az emberi testben az a csodalatos, hogy rajtunk mulik, hogy akarunk kinezni, mennyire szeretnenk egeszsegesek lenni. (Itt az akaras a tenni akarast jelenti!) Tulsulyos barataimnak szivesen segitek celjaik elereseben. Es ha egy lany, leküzdve a kilokat, sajat rossz szokasait kepes lefogyni, akkor biztosan felnezek ra es akar lehet is több köztünk.


Mindemellett szeretem, ha egy lanyt könnyeden felemelek. Nem csak, amikor hösiesen hazacipelem, mert letört a magassarkuja, de a szexben is szeretem, amikor allo helyzetben vagyok, a lany keze a nyakamban, laba a derekam köre fonodik es szinte lebeg rajtam. Ahhoz pedig meg gyenge vagyok, hogy ezt elfogadhato ideig csinaljam egy 70 kilos nehezbombazoval ;)

2017. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
55%

Akik azt írják, egy deka zsír nincs rajtuk, ugye tudják, hogy hülyeséget állítanak?


[link]


[link]


Én vállalom, hogy jelenleg a 25%-osra hasonlítok, és jobb lenne a 18-20%-osokra, de attól még a "deka zsír nincs" bemondásokkal óvatosan. Vagy ti már nem is menstruáltok talán?

(Jó, már megint magam ellen, hisz én se menstruálok, mivel jelenleg még szoptatok, de valszeg utána fogok majd... 12% testzsír alatt viszont nincs menzesz...)

2017. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

Köszönjük a tudományos magyarázatot neked is és a "brittudósoknak" is, de én a 172 centimhez pont annyi kiló vagyok, amennyinek lennem kell. Futás közben nem reng a hájam és van mellem is meg seggem is. Kétrészes fürdőruhát is fel tudok venni és a strandon is pozitívak a visszajelzések.


Én inkább (akinek nem inge...) mások fikázásával bánnék óvatosan, ugyanis -ahogy fentebb is írtam-, ha nem vagytok tökéletesek minden téren, akkor nem kell másokat lenézni. Ismét mondom, akinek nem inge, nem veszi magára.

2017. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom leginkább arra irányult, hogy (mint az ábra is mutatja) a zsír egy bizonyos mértékig LÉTFONTOSSÁGÚ a szervezetben. Ugyanúgy, mint az izom, a víz... Tehát olyan nincs, hogy nincs.

Amit akartatok írni többen, helyesen úgy hangzott volna, hogy "deka felesleg". A többit én biztos nem kérdőjeleztem meg... :D

A kérdésnek meg amúgy semmi értelme. Pont azért, mert a súly önmagában semmit nem jelent.

2017. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!