Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitevo legyek a sraccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitevo legyek a sraccal? Vajon csak szexet akar?

Figyelt kérdés
18 vagyok a srac fiatalabb nalam egy evvel, 2 honapja beszelunk 3x talalkoztunk nagyon normalis el tudtam vele beszelgetni erdeklodik irantam stb, viszont a harmadik randin mar a halojaba akart rangatni amibe nem mentem bele, majd irta h o a kovetkezo talit nem birja ki szex nelkul.. viszont en nagyon megkedveltem, nem tudom mitevo legyek

2017. márc. 5. 14:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
47%
2 hónap után ne feküdj le vele először győződj meg róla hogy többet akar e...Nem csak kihasználni
2017. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy deritsem ki h o valojaban mit is akar?
2017. márc. 5. 14:28
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Első butaságot ír, ne figyelj oda rá.

Kérdező, minden fiú szexet akar. Akár bevallja, akár nem. Akár esik, akár fúj. Akár csökken az € árfolyama, akár nő.

Hogy ezt hányszor akarja veled, és hogy ezen kívül mit akar még tőled, azt még ő sem tudja. Ez majd az első ejakuláció után dől el. A fiú addig nem tud megítélni téged.

De! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ugorj fejest az ágyába. Ellenkezőleg. Adj módot rá, tegyél róla, hogy megismerjen, mielőtt szexre kerül a sor, hogy utána tisztán tudjon látni téged, és helyesen tudjon dönteni.

2017. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Én pedig azt gondolom, hogy az a fiú, aki azt mondja neked, hogy a következő randit nem bírja ki szex nélkül az felejtős.Ez az ő hozzáállása hozzád, saját maga a fontos,nem Te. Tök mindegy hogy pasiból van,legalább ne mondta volna ki! De kimondta, mert nem érdekelte, hogy mi a válasz valójában, csak a saját igényei kielégítése a lényeg,és hogy ebben te részt veszel e vagy nem.
2017. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
+Ez igen erős manipuláció, és a legtöbb hozzád hasonló korú csaj be is hódol neki, mert megijednek, hogy ha nem ,akkor ennyi. De ez egy gáz kijelentés minden férfi részéről.
2017. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, en is ettol felek h ha nem megyek bele ennyi volt, nem tudom szerintetek rakerdezzek hogy o mit akar valojaban vagy mit csinaljak?
2017. márc. 5. 16:18
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem attól nem kell félned hogy akkor ennyi. Haigen, akkor tuti találsz nála jobbat.Nem nagyon kérdeznék tőle semmit, megmondanám, hogy "én nem terveztem következő randin szexet,főleg nem úgy hogy kijelented neked igényed van rá,mint valami ultimátum. És ha nem lesz?Akkor mi lesz,nem fogok kelleni? Mert ha ezen múlik akkor Te nem kellesz nekem!"
2017. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Amit eddig kb senki nem kérdezett, pedig elég fontos:

Kérdező, még szűz vagy? Mert ha még igen, akkor megértem hogy 4 randi után nem akarsz szexet. Ha viszont nem, akkor pont hogy nem értem meg.


Mert én is emlékszem, hogy amikor 16-18 évesen randizgattam és volt 2 barátnőm, akkor mindkettejükkel 2-3 hónapot vártunk a szexig.


De így ha már valaki nem kisgyerek és elmúlt 18 éves, illetve ez mellett még nem is szűz, az nem tudom miért ne feküdne le egy emberrel akivel kedvelik egymást, mondjuk 3-6 randi után?

2017. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vagy szuz, csak felek a csalodastol h kihasznal a srac
2017. márc. 5. 18:09
 10/18 A kérdező kommentje:
Vagyok*
2017. márc. 5. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!