Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitevo legyek a sraccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitevo legyek a sraccal? Vajon csak szexet akar?

Figyelt kérdés
18 vagyok a srac fiatalabb nalam egy evvel, 2 honapja beszelunk 3x talalkoztunk nagyon normalis el tudtam vele beszelgetni erdeklodik irantam stb, viszont a harmadik randin mar a halojaba akart rangatni amibe nem mentem bele, majd irta h o a kovetkezo talit nem birja ki szex nelkul.. viszont en nagyon megkedveltem, nem tudom mitevo legyek

2017. márc. 5. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Tök lényegtelen hogy szűz e vagy sem.Egy pasi ne próbálja meg ezzel a szöveggel befolyásolni,manipulálni egy lányt se.A srácról mondd el mindent.Nem kell tenni semmi olyat,amit Te nem szeretnél.És nem kell attól fwlni h majd ezert otthagy.Ennél a sracnál csak jobbat találhatsz.
2017. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

9 és 11:


OK. Életem legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 éve vagyunk együtt, a második randinkon feküdtünk le egymással, miközben az első randin már csókolóztunk. Soha ilyen hosszú és szerelmes kapcsolatom, élményem nem volt még. Egyszerűen csak instant, első látásra odáig voltunk egymásért és belsőre is nagyon bejöttünk egymásnak.


Nagyon bántam volna, ha mondjuk elijesztem azzal, hogy kételkedek a szándékaiban vagy azt mondom neki hogy csak 10 randi után fekszem le vele

2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12# De mondjuk neked nem is vágta azerintem az arcodba gondolom hogy ő már nem bírja ki a 3. randit szex nélkül...Nem az a baj hogy le akar feküdni vele,hanem az ahogy ezt még fel is találja.Mint valami zsarolás,es ha nem akkor meg kocc van??
2017. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13: Értelek.


Én amúgy azt vettem észre, hogy a normális emberek szex előtt nem beszélnek a szexről ismerkedéskor. Főleg úgy, hogy "na akkor mikor szexeljünk majd?" stílusban.


Nálam minden kapcsolatomnál úgy zajlott (a szüzességem elvesztését leszámítva!), hogy eljártunk randizgatni, találkozgatni. Aztán nagyon jól éreztünk magunkat és a sokadik alkalomnál legtöbbször ő meghívott magához este a randi "otthoni folytatásaként", vagy néha hozzám mentünk fel, de olyankor is ő kérdezte meg hogy feljöhet-e stb.


Szóval tényleg így kimondani ilyen dolgokat, mint amiket a kérdező írt hogy a srác kimondott, elég béna dolog. Ebben igazad van

2017. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy nálad is csak jött természetesen, akár még a 2. találkánál is lehet, csak ne mondjon ki ilyesmit.
2017. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a saját lányomnak is azt mondtam, hogy szex akkor legyen, ha ketten vagytok ellened. Tehát ha kettőtök vágyával egyedül már nem tudsz megbirkózni. Amíg csak a srác akarja, az édeskevés. Vegye el a csaj eszét! Ha erre nem képes, akkor vagy nem ő a te embered, vagy van még mit tanulnia.
2017. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szeretnem ezt a sracot csak tenyleg ez a kijelentes hogy akkor kovi talin szex elbizonytalanitott
2017. márc. 5. 19:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Hat ha tulzàsba nyomul pl àtkarol megcsokol ugy viselkedik veled mintha ez természetes dolog lenne akkor felejtős mégha fiatal a sràc !Minden kapcsolatban kell lennie ismerkedési fàzisnak ha ez nincs meg akkor mégegyszer mondom felejtős !Ha igazán szerelmes lenne beléd akkor eleve nem a szexet hozza fel kivàncsi ràd hogy mik a kedvenc kajáid vagy bàrmi más meglep mindig vmi aprósággal és nem él vissza a helyzettel hogy megfektessen ha adódik rà alkalom pl piàlás ,buli stb!
2017. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!