Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lanyok ti hogy fogadnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lanyok ti hogy fogadnatok ha a parotok bejelenti, hogy masik munkaja lesz es lesz ejszakai muszak is?

Figyelt kérdés
Szakito ok lenne? (Gondolom akik mar hazasok naluk nem)
2017. márc. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy oh de jó találtál másik munkát!Király. Mit szólnék?Fogjam rá, hogy hazudik, és nem is dolgozni jár?
2017. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne?
2017. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem örülnék neki, mert tudom, hogy ez nem egészséges dolog, hiszen éjszaka aludnia kellene...szerintem megpróbálnék beszélni vele, hogy keressünk Neki valami más munkát...de eszembe sem jutna a szakítás, ha pedig ragaszkodna az éjszakai műszakhoz valamiért, akkor tiszteletben tartanám a döntését és támogatnàm, de azért a lelkére kötném, hogy ha érzi, hogy a teste már kimerült, és nem bírja tovább, akkor abbahagyja és keresünk valami más, kevésbé megterhelő munkât, még ha esetleg az nem is keres olyan jól, az egészsége a legfontosabb
2017. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne szakító ok? Ha meg akar csalni, meg fog délelőtt 10-kor is, ha nem akar, akkor az éjszakai műszakban sem fog. A párom sokáig dolgozott három műszakban, ő szerette, nekem meg eszembe sem jutott, hogy ezért ne bízzak meg benne. Vagy nem erre gondoltál?
2017. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te se vagy épeszű, ha ilyen jut eszedbe, hogy szakító ok. Ennyire bizalmatlan vagy a pároddal szemben? Akkor minek rabolod a drága idejét? Hagyj keressen jobb csajt maga mellé, aki nem hisztizik azért, mert éjszakai műszakba is be kell mennie dolgozni.

Vagy pedig az nem tetszik neked, hogy éjszakai műszak? Ahelyett, hogy örülnél, hogy van munkája, mert azért valljuk csak be, sokaknak még munkája sincs.


Drágaságom, hagyj világosítsalak fel, nagyon sokan dolgoznak éjszakai műszakba, vagy 24 órás műszakba, ők is kibírják, te is ki fogod. Vagy ahogy a mondás tartja, vagy megszoksz, vagy megszöksz.


De egyébként ritka h..lye vagy, ha emiatt már felmerül benned a szakító ok.

2017. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 5-éve éjszakás.-Csak az egészségét féltem,mert felborul az ember bioritmusa ...
2017. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha normális munka, akkor örülnék neki, ha kikészül tőle, akkor nem.

Persze, nem a legjobb egyedül lenni, mikor éjszakás, de vannak ennél nagyobb gondok is az életben.

Eszembe nem jutna, hogy ez szakítóok lehet, simán támogatnám.


Oké, én kicsit csalok, két éve élek ilyen kapcsolatban. De amíg nem éltünk együtt, addig semmi különbséget nem éreztem (nappalos műszakok után se mindig találkoztunk, ugyanúgy fáradt volt), szóval ilyen szempontból nekem mindegy volt, hogy épp milyen műszakba van beosztva.

Igazából most is mindegy, talán még jobb is az éjszakás műszak, egyel több szabadnapja van utána - még ha a felét átalussza az elsőnek, akkor is.

Az éjszakánál sokkal többet árt nálunk a három napos munkarendi beosztás, ez aztán tényleg tönkrevágja a bioritmust. Utóbbi miatt örülni fogok neki, ha végül majd a váltás mellett dönt, de amíg ő úgy gondolja, bírja, addig támogatom.

2017. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!