Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit igazságtalan, nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit igazságtalan, nem? Vagy nagyon! 21/N

Figyelt kérdés

Durva, de tény, hogy a legtöbb esetben egy férfi számára anyagilag inkább megterhelő egy barátnő, míg egy nő számára anyagilag inkább kedvező kapcsolatban lenni. Gáz, de sajnos velem is ez a helyzet, meg a barátommal.


Meg ez sok kérdést felvet... Ehhez az kell, hogy

a) a férfi nagyon szerelmes

b) a férfinek nagyon kell egy állandó szexpartner

c) alapvetően a nők más téren kompenzálnak, többet kell nyújtaniuk, nagyon tuti csajnak kell lenniük


Hát, nálam meg a barátomnál tuti az a) a helyzet. Biztos a szexnek is örül, de annak én is... És ő ugyanannyit vagy talán többet nyújt, meg "jó pasi".


Na mindegy, csak elgondolkodtam rajta hogy ez azért gáz, kínos, igazságtalan, pedig elég sok korombeli vagy idősebb párra igaz. A barátomnak mindenképpen anyagi visszalépés, hogy vagyok neki, az már más kérdés, hogy nem bánja. Nekem meg mindenképpen "előny" vele lenni, az meg ugye más kérdés, hogy nem ezért vagyok vele.


2017. márc. 6. 01:01
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Ha egyikőtök se ezek miatt van a másikkal akkor kb mindegy, nem?


Csak akkor igazságtalan valami, ha úgy érzi hogy meg van károsítva, de mégis belemegy.


Amúgy meg nyugodtan kereshet egy nő is többet. Volt dolgom olyannal, aki nem engedett semmit h fizessek csak 50-50. (tisztában vagyok a női egyenjogúság kérdésekkel meg a nekik nehezebb stb. most ettől eltekintve.)

2017. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed-e h nem számítana h mennyibe kerül, ha lenne egy barátnőm aki szeret engem, és akibe én is szerelmes vagyok?!

Inkább spórolnék magamon egy rakat pénzt.

Nyilván nem kényeztetném el túlságosan, de biztosan nem garasoskodnék vele.

Ez lenne a legutolsó dolog amit figyelembe vennék.

26/F

2017. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem amit írsz, az butaság, max akkor igaz, ha a nő kitartott díszliba. Nekem semmi előnyöm nem származott belőle anyagilag, hogy párkapcsolatban vagyok, rengeteg az olyan plusz kiadás, ami amúgy nem lenne.

Ez mindkét nemre igaz, nem csak a férfiakra. Már egy normális párkapcsolatban, persze.

2017. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd már le, miben rosszabb neki.


Feleződne a rezsi. Ez mindenkinek jó.

2017. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3# Normális kapcsolatban vagyok, és nem vagyok kitartott díszliba, mégis igaz.

4# Nem költöztem össze vele, szóval ez még nem játszik.

2017. márc. 7. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor? Akkor neki miért kerülsz pénzbe? Prosti vagy?
2017. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!