Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nézőpont a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nézőpont a helyes?

Figyelt kérdés
Együtt lakom egy sráccal, aki csak a lakótársam, de több van köztünk, mint egy szimpla lakótársi kapcsolat. Mielőtt összeköltöztünk volna, már volt köztünk több. Ő már egyszer elutasította a közeledésem, érzelmileg nem volt rám kíváncsi. Mióta lakótársak vagyunk, megbeszéljük egymással, hogy mikor mit csinálok, kivel találkozom. Azóta kettő srác hívott el engem találkozni. Mind a kettőt pár hónapja ismerem, épp erről az oldalról. Szerinte ez fura, hogy tőle szeretnék valamit, de mégis másokkal találkozom. Azt is mondta, hogy egy kapcsolatba ilyesmi nem férne bele. Szerintem pedig barátkozhatom srácokkal akkor is, ha mellette ismerkedem valakivel, vagy akár egy kapcsolat mellett. Nem ismerkedni megyek, ezt tisztáztam velük, hogy csak barátság lehet köztünk.
2017. márc. 6. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
oké
2017. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom ki kivel akar összejönni. Ha a szobatársad a párod, akkor is találkozhatsz más emberekkel. Ha meg nem a párod, akkor semmi köze hozzá, hogy kivel randizol.
2017. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs érzelmi elköteleződés, addig miért ne lehetne másokkal találkozni?

És mi az, hogy ez nem fér bele egy kapcsolatba? Nem vagytok kapcsolatban, ha jól értettem.

2017. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz sem lenne köze, ha összejönnél mással, így is csak az egóját sérti a dolog, miközben továbbra se akar tőled semmi komolyat. Szerintem itt inkább az a fura, hogy miután kerek perec közölte, hogy érzelmileg nem kíváncsi rád, te még mindig akarnál tőle bármit.. Minek kínlódsz valaki olyan miatt, akinek nem kellesz?
2017. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En sem értem annyira.Ha nincs senkid nem akar tőled semmit akkor semmi joga kérdőre vonni.Hivjon el randizni aztán utana ha Te még mndig ismerkedsz de közben vele is elvagy,akor már lesz oka szólni.
2017. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar tôled semmit akkor nem várhatja, hogy te majd évekig sírsz utána. Simán féltékeny. Tetszik neki, hogy odavagy érte és nem akarja, hogy találj egy nála jobbat.
2017. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első randink fél éve volt. Azóta sem lett belőle kapcsolat. Tehát az első randi után ismerkedem másokkal (barátilag) de ebben a helyzetben én nem gondolom úgy, hogy lenne benne bármi rossz.
2017. márc. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!