Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok oda érte, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok oda érte, ha nem tudnék vele lenni?

Figyelt kérdés

Odavagyok egy srácért, mert magabiztos, tetszik, szókimondó...de hosszútávú kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, tipikusan az, aki csalna összevissza, semmi udvariasság nincs benne, nem ért a női lélekhez. Egy tipikus bunkó. Akkor mégis hogy felejtsem el? Nemis értem, miért vagyok oda érte, lehet csak az vonz, hogy "elérhetetlen", mert nem akar komoly kapcsolatot. Ha volt veletek is hasonló, hogy léptetek túl?

20N



2017. márc. 6. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nyavalyás kis hormonok rendre legyőzik az ész érveit. Evolúció bácsi így biztosította be a faj fennmaradását.

Ezen túllépni csak összeszorított szájjal, kemény akarattal lehet. De ha ez vigasztal, lesznek még ennél keményebb csatáid is.

58F

2017. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!