Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért forog minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért forog minden a párkapcsolatok, és a szexualitás körül?

Figyelt kérdés

Az évek során mindig is azt tapasztaltam, hogy nagymértékű züllöttség volt jellemző szinte mindenhol, de leginkább az interneten, a közösségi oldalakon. Sajnos, mások számára nem elég, hogy túlságosan gyakran hoznak szóba hasonló témaköröket, de mindezt obszcén, szexuális, gyakorlatilag alantas megközelítésben adják elő.

Tudom, hogy amióta világ a világ, mindig is jelen voltak ezek a "dolgok", viszont régen legalább jobban odafigyeltek az emberi méltóságra (általánosságban), illetve természetes tényező volt a jellembeli szilárdság/tartás.

Úgy vélem, nagy szerepet játszik a média is a romlottságban.


2017. márc. 6. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak egy társadalmi színjáték hogy mindenki a szexről beszél én dumálni dumálok de oda nem jutok mert a társadalmi kapcsolataimmat kell előbb lebarteleznem elötte
2017. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

23:56

Örülnék, ha csak színjáték lenne.

2017. márc. 6. 23:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném: (hamarosan) 24 éves fiú vagyok, mielőtt bárki lánynak gondolna.
2017. márc. 7. 00:22
 4/11 A kérdező kommentje:
is*
2017. márc. 7. 00:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt mind tudjuk, nem értem mi itt a kérdés?


De amúgy mi körül forogjon ?

Akörül hogy megpusztulsz a minimálbérből, emberek hitelekből élnek, mindenki átgàzol mindenkin?

Jobb ha már akkor inkább a szex jàr a fejedben mint a sok szemét...

2017. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos, távolról sem tudjátok mind.

Van sok egyéb pozitív dolog, ami körül foroghatna.

2017. márc. 7. 02:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiatalkorban a hormonok biztosítják, hogy a férfiak és a nők esze gyakran járjon a szexen. Ha azt hiszed, hogy régen ez másképpen volt, tévedsz. Olvass többet, rájössz, hogy mindig így volt. A régebbi irodalomban eufémizmussal írták körül: pl. a bibliában a "megismeré" azt jelenti, hogy keféltek. Az ószövetségben egy csomó emberről semmi más nincs leírva, mint ez. Hát ne gondoljam, hogy ez a legfontosabb? :) Másutt az "egymáséi lettek", "ölelte", "párja lett", stb. kifejezések mögé van bújtatva, de értjük. :)

Öregebb korban esetleg az embernek más is eszébe jut (néha).

2017. márc. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy minden a szex körül forog? Inkább gondolok erre mint a sok szemétre.

Meg egyébként is egy perverz kiscsaj vagyok, aki szeret a szexről beszélni a pasi ismerőseivel. Ez még nem jelenti azt, hogy lefekszek mindenkivel. De nyugodtan gondoljon ribinek, aki akar. A vallásos szüleim szerint úgy is a pokolra kerülök, de nem baj, ott legalább több az ismerős. :)

2017. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

03:00

Nem mondtam olyat, hogy régen nem volt jelen mindez, viszont legalább jobban türtőztették magukat, a beszéd szempontjából is, már az is "valami", hogy csupán körülírták.


"Öregebb korban esetleg az embernek más is eszébe jut (néha)."

E mondatod után azt kell, hogy mondjam, lelkileg nagyon öreg lehetek, mivel nagyon ritkán jutnak eszembe nemiséggel kapcsolatos gondolatok.


10:12

Inkább gondoljon a természetre, a történelemre, a zenére, a művészetekre... sorolhatnám a jó dolgokat, mert igenis sok van belőlük.

2017. márc. 7. 23:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,

te írod: Manapság miért forog minden a párkapcsolatok, és a szexualitás körül? Én megmutattam neked, hogy a világ mindig is a párkapcsolatok, és a szexualitás körül forgott. Igen, nem mondták ki a mai szavakkal, de az akkori embereknek azok a szavak éppoly nyíltak és direktek voltak, mint ma.

Megkockáztatom, hogy a művészetek, a zene és a természet tanulmányozása is a szexualitáshoz vezet. Beethoven, Schumann, Mozart és mindenki folyton a szerelemről, és bizony a szexről írt. Esetleg a homoszexualitásról...

A képzőművészet pedig aztán igazán át van itatva szexualitással. Kezdve a 3000 éves görög tálakkal, olajlámpásokkal, amelyen bizony szopás, kefélés, édes hármas, mind látszik, semmi sincs eufemizálva.

A természet pedig nem is áll másból, mint szaporodásból. Virágok (hivalkodó nemiszervek), színes madarak, agancsos állatok, mind a párválasztást hirdetik, eltéveszthetetlenül. A táplálkozás csak az energiát biztosítja hozzá.

A történelem a háborúk története. Háborút gazdagságárt és nőkért vívtak.

A legjobb példa a vallás. Miért tiltotta a katolikus egyház a nyílt, szabad szexualitást? Mert jelen volt! Kellett volna tiltani, ha nincs?!

Törődj bele, a szex áthatja az életünket, nagyon fontos. Elhiszem, hogy neked nem annyira, semmi baj, de ezzel a kisebbséghez tartozol.

2017. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!