Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
Akinek a barátnője(vagy barátja)kiment legalább 2 hónapra Erasmus program keretében, azt hogy bírtátok? 2 éve vagyunk együtt, a hetente legalább mindig találkoztunk 4x, ez most nagy váltás lesz így nekem, hogy egy ideig nem fogom látni személyesen. Én 21f,barátnőm 18/l
2017. márc. 7. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 honap... bele ne halj. Azert mesz, hogy picit tapasztaltj, uj hatasok erjenek. Plane hogy Erasmusszal azert olyan messzire nem lehet menni, hogy ne lehessen felpattani valamire max. 100 euroert oda-vissza. Tul fogjatok elni, ebben biztos lehetsz.
2017. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Finnországba megy.
2017. márc. 7. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Oh....Addig örülj amig nem azon kell keseregni hogy otthagyott!!Ugrándozz boldogan a virágos kisréten,mert visszajön,élvezd az életet!2 hónap nem egy élet vagy 2 év!
2017. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

nem akarlak elkeseríteni, de ez nagyon sok idő!

mind a kettőtöknek. ha ezt kibírjátok megcsalás nélkül valszeg nagyon hosszú lesz a kapcsolat.

Én nemtudom bíznék-e annyira a barátnőmben, h 2 hónap alatt egy új környezetben nem csal meg...elég egy buli, egy kedves külföldi srác, stb..messze vagytok, a skype nem olyan stb.

pillanatok alatt el lehet ám csúszni.

2017. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én Portugáliába mentem, bár csak másfél hónapra. Hát, nehéz volt, de kibírtuk. Skypeoltunk, sokat beszéltünk, küldtünk egymásnak néhány erotikusabb képet. :D

20N

2017. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Bele ne halj.
2017. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Hol éltek hogy nehezsegnek gondolod a 2 honapot Anélkül meg ne csald?Attól tuti nem borítekolt,h ha azt kibírja,hogy hosszú lesz a kapcsolat.Istenem!.Ha Ennyi valakinek elég,a megcsaláshoz,akkor Földet ra.De kmolyan!(2)
2017. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 hónap... basszus, mi egy évig voltunk 1000km-es távkapcsolatban... jó, az második fél évben havonta tudtunk találkozni, de addig csak chat.
2017. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es, ha egy hűtlen rbanccal jössz össze, a te bajod, de alapból ilyet feltételezni arról, akit szeretsz, hát elég gáz.


Nekem meg sem fordult a fejemben - és a páromnak sem, hgoy amíg külön vagyunk, megcsaljuk egymást.

2017. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyik ismerőseimnél is így volt. Első szerelem, első kapcsolat, a csajra tényleg ráfért volna egy kis "felszabadultság"

Miután hallottuk a híreket, hogy a lány milyen jól érzi magát, bulizik, ismerkedik, nagyon jól elvan a két pasi lakótársával (képeken nagyon jól érezték magukat), a pasi fogta magát és kiment és gyorsan megkérte a kezét... :)))

A csaj megint mogorva lett utána


Kicsit sajnáltam, a csajra tényleg ráfért volna egy kiadós bulizás fél évig, de a pasi nagyon akaszkodott rajta.

2017. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!