Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Nem kíván engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nem kíván engem?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, és egy 45 éves férfival járok. Nagyon kedvelem, és bár korábban nem volt idősebb pasim, most úgy érzem, hogy tényleg nem számít a kor.


Azonban egy idősebb kolléganőm szerint 40+os férfiak nem teljesítenek jól az ágyban, sőt.Utána olvasgattam és valóban felmerülhetnek merevedéssel kapcsolatos problémák.


Számomra a szex nagyon fontos, igazából ez az egómnak is jót tesz, mert tudom, hogy kíván. De ha nem áll fel neki rám, a meztelen pőre testemre, akkor mégis mire gondoljak?


A félelmeim valóra váltak, az első alkalommal nagyon ideges volt, ez biztos, de majd 1 óra előjáték után nekem elment a kedvem az egésztől, neki pedig egyáltalán nem állt fel egy percre sem...


Másosik alkalommal már sikerült. Néha éreztem lankadtnak, de végülis egész jó volt.


Harmadik alkalommal nagyon nekem esett, teljesen be voltam indulva, majd 10 perc után feladta...


Negyedik alkalommal újra sikerült összehozni, de 5 perc alatt elsült.


Most a tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Hölgyek tapasztalatára.


Férfiak akik, "Gyere én megmutatom milyen egy 50évessel" kíméljenek....!



2017. márc. 7. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Általánosító kérdés, most épp a 40-es férfiakat húztuk le. Éljen!


Holnap a 30-as nők és a tizenéves fiúk következnek!

2017. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
1#Ez megint valami kamu kérdés.Ne izgasdagad miatta magad.Kis ostoba kérdező feljött jópofizni.
2017. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjem idén lesz 45, neki semmi ilyen jellegű problémája nincs, sőt... Ez nem általános, amit írsz.
2017. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyu...nekem van pár negyvenes ismerősöm/barátom. Felesleges általánosítani és szennylapokból gyűjteni az információkat. Sokszor egy 20-as vagy 30-as pasinak sem működik a szex ha túl fáradt pl.

Simán működik a legtöbbnek, de ezt meg kellene tapasztalnod és nem a barátnőktől meg a "nőklapjából" venni az infót.

2017. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó voltam, csak ez lemaradt: szóval nem azért nem állt fel neki mert 40-es, hanem azért mert izgult és gondolom te se könnyítetted meg a helyzetét.
2017. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Ismerősöm negyvenkét éves pasival van és véletlenül elszólta, hogy viagrát használnak...
2017. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
42 a férjem, ugyanúgy megy neki mint 15 éve, talán még jobban is.
2017. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És ugyan mivel nehezítettem volna meg a helyzetét?

Nem beszéltem neki erről, hogy mitől tartok, sőt, egyáltalán semmilyen okot nem adtam rá.


De ez már nem csak nőklapja sztori...valós helyzet lett.

2017. márc. 7. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a kor miatt. Valószínűleg alapból vannak szexuális problémái. Nem beszéltetek erről?
2017. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Egyes statisztikák szerint a negyvenes férfiak mintegy fele már merevedési gondokkal küzd. Én az okát is tudom. A '70-es évek végén áttértünk a növényi olajok fogyasztására. (Ezúton is csókoltatom Ansel Keyst!) A növényi olajok nem ürítik le az epét, az besűrűsödik, s a máj nem termel frisset. Az epe amellett, hogy az immunrendszer fő támogatója lenne, egy sor mentális és hormonális folyamatért is felelős. Lenne. Ha ez még mozgáshiánnyal is társul, kész a baj.

Mondd meg a pasidnak, kérdező, hogy szedje rendbe az izmait, mert az összefüggésben van a tesztoszteronszinttel. Minél jobban használja az izmait, férfiként is annál jobban fog funkcionálni. És térjen vissza az állati zsírokra!

2017. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!