Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezártam, de szeretem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezártam, de szeretem és hiányzik. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A történetem....próbáltam minél tömörebben leírni:

Én 21 vagyok ,a férfi 33éves,külföldi származású,angolul kommunikáltunk,illetve kicsit magyarul is tud már. 2,5 hónapja ismerkedtünk meg az egyetemen.

Nekem ő volt az első ,akivel együtt voltam,korábban nem érdekelt igazán senki..aki meg igen,őt én nem érdekeltem..és csak randizgattam.

Ez a bizonyos férfi ,de viselkedésben inkább srácnak nevezném hatással van rám. Erős vonzalmat érzek iránta . A belsője,lelke az első néhány hétben egy álom volt,nem is akartam elhinni...hogy olyan hasonló a gondolkodásunk az életről,hogy ilyen figyelmes velem,hogy olyan boldog vagyok ,mikor találkozunk... Aztán hirtelen valami megváltozott, mikor kezdtem kimutatni,hogy többet jelent nekem ,mint barát , ő megváltozott. Az egész érzelmi vonalat ő vitte bele, folyamatos bókolások, így szeret,úgy szeret....

Ez mindaddig tartott,míg azt vettem észre,hogy csak azért keres,hogy menjek a lakására.. de az nem érdekelte,mi van velem,milyen napom volt,vagy hogy én szeretnék -e valahova menni.

Elmentem hozzá,mert úgy beszéltük meg,hogy elmegyünk szórakozóhelyre . Persze nem az lett belőle,esze ágában nem volt menni...csakis az ágyba húzott. Konkrétan én hárítottam,de ő nagyon kitartóan letepert ,közben beszéltünk,és mondtam neki,hogy ő engem csak ezért akar,és hogy nem fogom ezt hagyni.... jött a szép szavaival. Aztán megmondtam neki,hogy vagy felöltözik és elmegyünk abba a buliba vagy itthagyom az éjszaka közepén. Visszatartott,mikor az ajtóhoz mentem ,de nem azzal jött,hogy szeret,hanem épp ellenkezőleg saját magáról kezdte mondani,hogy : De hát szeretsz engem,akarsz engem.... és hogy ez egy nagyon bunkó dolog,ha az éjszaka közepén elenged . Mondtam neki dolgokat,amiket már bánok....megsértettem,de elegem volt már. Aztán otthagytam majd rá 20 percre visszamentem,mert úgy éreztem,hogy beszélnem kell vele ....Ismét bizonyította,hogy nem érdeklem őt úgy,mint ahogy azt bemesélte nekem... mert teljes közönnyel mondta,hogy beszéljek nyugodtan,de mehetek feküdni is mellé,ő már nem tudja ,mit csináljon,mert ha hozzámér az a bajom,ha beszél,akkor meg az. Tény,hogy engem sem egyszerű kezelni....de itt nem erről van szó.



Reggel felkeltem korábban,felöltöztem...ő észrevette és mikor nyitottam az ajtót,hogy megyek odajött,hogy miért nem fekszek vissza aludni..mondtam,hogy hagyjuk az egészet,legyünk újra idegenek ...nem láttam rajta,hogy meghatotta volna,meg akart ölelni ,és hagyott is elmenni ...


Majd ezután írtam neki facebookon egy üzenetet,hogy szeretem és nagyon nehéz...milyen ironikus,hogy ő mondta mindig,hogy szeret...és hogy nem én vagyok az a lány ,akinek ki is tudja mutatni..sajnálom. Minden olyan kívántam,amit megérdemel ...


Majd ezt követően rá pár órára letiltottam . Van neki egy másik facebookja is,azt tegnap tiltottam le.

Igazából nem is tudom miért,mert bármilyen fájdalmas is,nem érdeklem....megoldotta volna,hogy jelezzen ....

A telefonszámom nem tudja.



Nem tudom,mi az a belső értéke,ami hiányzik nekem,de kialakítottam magamban egy olyan képet róla,hogy ő legbelül jó,csak talán nehezére esik kimutatni ,ha érez valamit,és ezért csak mondta....de ugyanakkor a figyelem,a törődés nálam egy alap dolog,ha igazán fontos nekem valaki,,azt pedig nem adta meg...


Mivel egy egyetemen tanulunk,így egy épületben vagyunk többször....és biztosan lesz olyan ,hogy látni fogjuk egymást .... Nem tudom,ő mit gondol...

Nekem hiányzik...és mindig arra gondolok,mikor csend volt és megkérdezte,hogy "miért kedvellek én téged,mondd meg..." .. Ez olyan ,mintha akarata ellen kedvelne engem ...ez van bennem is,mert nincs miért...ahogy alakultak a dolgok...



Ész vagy szív? De mit is tehetnék,ha a szívemre hallgatok? Hisz nem keres...


2017. márc. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar kérdezted nemrég.Megint kisregényt készülsz írni?
2017. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szóval volt egy faszi, aki a beszélőkéjével és hamis, épeszű nő számára tök átlátszó igérgetéseivel és bókolásaival ledumálta rólad a bugyit, te meg bekajáltad, hogy fontos vagy neki, miközben csak alkalmi hancúrra kellettél volna - lényegtelen, hogy miket magyarázott neked, soha nem azt kell nézni. Aztán voltál te, aki passzív-agresszív, gyerekes és ostoba játszmázással próbált figyelmet és törődést kicsikarni a közönyös fiatalemberből- gondolok itt a fenyegetőzésre, otthagyásra és 20 percen belül visszakuncsorgásra, a látványos korábban lelépésre, hátha visszatart.. Csak hát nem jött be, mert nyilván nem jelentettél neki harmadannyit sem, mint amit mondott.


Nőj fel és fogadd el a tényt, hogy neki nem kellesz komolyabbra, aztán dönts, ezek után megéri-e még vele foglalkoznod. Viszont nagyon gondolkozz el azon, te is hogyan viselkedsz, mert ez a játszmázás, amit leműveltél, valami kegyetlen undorító.. Amikor majd egy olyan emberrel találkozol, aki tényleg szeretne téged, simán el tudod üldözni ezzel.

2017. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Meg akart dugni, de nem szeret.

Az hogy te most miket hallucinálsz mellé vagy mennyire fáj neked, az nem változtat ezen.

Lépj tovább és keress olyat, aki szeret is.

2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem keres, nem vagy neki fontos. ennyi a képlet. nem több.

ne képzelj bele plusz dolgokat, amik sosem voltak részéről.

lépj tovább, korban hozzád illőt keress.

2017. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom h 33 éves pasinak csak szexre kellesz, bár azt lehet h hosszú távon, de érzelmek nélkül :D

Én nem mentem el a szexig, a mai napig nem bánom :DD

Persze annyira már ért a kora miatt a nőkhöz, h tudja h pár kedves szó és egy ilyen fiatal lány szívét elnyeri. Főleg akkor ha tudja h sosem volt senkije...

Hagyad őt, felejtsd el, lépj tovább

2017. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!