Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarna, ha a barátotok sem Valentin napon, sem nőnapon nem köszöntene fel titeket?

Figyelt kérdés
A párom hülyeségnek tartja mindkettőt, nem ünnepli...

2017. márc. 7. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem szokott, nem csapom ki miatta a hisztit, de nem mondom, hogy nem esne jól...
2017. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Valentin nap nem érdekelne, na de Nőnapra legalább egy szál virágot illik adni. Már az oviban is kaptunk a fiúktól...
2017. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Hasonlóképp, mint a korábbiak: valentin nap hidegen hagy, nőnapra jól esne valami kedvesség, de azért nagy ügyet nem csinálnék belőle, ha elmaradna.
2017. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük, hogy nem tartjuk ezeket az ünnepeket, tehát semennyire. Egyezzetek ki valahogy, mást nem tudtok tenni.
2017. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Férfi nap miért nincs ? Emancipáció rulz.
2017. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Van nemzetközi férfinap (november 19). Ha lenne barátom, tuti kapna valamit. :D
2017. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Valentin napon nem lennék kakadva, de a nőnapot hülyeségnek tartani elég nagy tahóság egy férfi részéről. Akkor már az anyák napja is hülyeség, mert az is ilyesmi?
2017. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

Valentin napot nem ünnepeljük. (idén kezdtem el ajándékot adni, de kb a kollégáknak és barátoknak is, inkább a kedvességen van a hangsúly, mint a szerelmen)


Nőnapnál nem zavarna, ha nekem nem venne. Viszont ha nőrokonokat sem köszönti fel, az zavarna.

2017. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Én ebből a szempontból úgy tűnik, fordítottan működök- szerintem a Valentin nap cuki, én örülök neki, ha azt ugyanolyan lelkesen fogadja, nem ilyen cinikus "nemmagyarünnephurrdurr" módon, viszont a nőnappal szemben vannak elvi problémáim. Szeretem, ha értékelnek, mint nőt, persze, de azt nem, ha azért értékelnek, mert nő vagyok. Meg amúgy is, kommunista ünnep. Szóval, bár nyilván a páromtól bármikor bárminek örülök, azért ha valamikor nem üdvözöl, akkor az inkább a nőnap legyen, mint a Valentin nap (amikor legalább én is tudom viszonozni valamivel a kedveskedést- nőnapkor azért elég ciki lenne őt is köszönteni).


De az kifejezetten bántana, ha tudná, hogy bármelyik ünnepnap is fontos nekem, magasról tenne az én igényeimre, és csakazértis csökönyösen kitalálná, hogy szerinte butaság és nem ünnepli. Ezek pont olyan dolgok, amik megbeszélés tárgyát képezhetik. Van, aki májusban is vár valami virágos kosarat vagy valami fát, ez neveltetés és világnézet kérdése.

2017. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mindkettő hidegen hagy. Pár perce láttam egy kérdést, abból tudtam meg egyáltalán, hogy holnap lesz nőnap :D

Elég sokszor kedveskedik, mikor csak úgy eszébe jut, vagy mikor tudja, hogy jól esne mert rossz hangulatom van, stb, nekem ez bőven elég. :)

2017. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!