Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi, akivel hónapok óta kerülgetjük egymást. Hétfőn úgy éreztem, hogy végre az első lépést megtette sokkal kozvetlenebb volt, tegnap is rengeteget nevettünk,mikor találkoztunk, izzott a levegő köztünk. Ma megint osszefutottam vele, es ram sem nezett. Most ez valami ferfi praktika vagy mi a csoda? Eddig zarkozott volt, nem tudtam igazan eldonteni hogy tetszek-e neki, mert ha beszelgettunk sose nézett a szemembe, kerulte a tekintetemet. Hetfon ugy éreztem hogy vegre nyitott felém, tegnap meg végképp, ma meg tudomást sem vett rólam.
2017. márc. 8. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy pasival.

Szerintem 3 oka lehet.

1. Félénk (na ezzel nyugtatjuk mi magunkat)

2. Foglalt és nem tudja, hogy merje-e

3. Össze van zavarodva.

Amikor az én kiszemeltem nem néz rám akkor én arra gondolok, hogy nem mer rám nézni, vagy nem akar lebukni, nehogy már én azt gondoljam, hogy tetszek neki.

Az biztos, hogy akar valamit, de lehet, hogy soha nem mer lépni:(

2017. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira dühítő, mert vegre úgy ereztem, hogy elindult valami, aztan meg ma ez történik. Gondolkoztam, hogy esetleg tegnap sok voltam es menekulore fogta, de ugy ereztem, hogy o is elvezte a beszelgetest, mert o is folyamatosan vigyorgott. Na mindegy...
2017. márc. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!