Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek ez nagyon visszataszító egy fiú, férfi esetében? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rendkívüli módon izzadok. Ilyen időben is, reggel 0 fok, rajtam van egy póló egy vékony tavaszi kabát, mire leérek a buszmegállóba, már le is izzadtam. Nem tudom, hogy mit tudnék vele kezdeni. Szerencsére abban a korban élünk, hogy dezodorok, sprék stb így egyáltalán nincs izzadság szagom, csak mondjuk a homlokomról úgy folyik a víz, mintha zuhanyzóból jöttem volna ki. Az egyetlen dolog, amit tudok tenni, hogy rendszeresen törölgetem a homlokomat. Otthon meg persze mosom rendszeresen. Azt azért hozzá kell tennem, hogy van rajtam némi súlyfelesleg és ez fokozhatja az izzadást, de ez ilyen örökölt dolognak tűnik, Apámon nincs felesleg és ő is nagyon izzadós. 20/f

2017. márc. 8. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet erősen kardióznod kellene, akkor nagyobb lenne tested tűrőképessége és talán később kezdenél izzadni. Az izzadós férfiakat a nők taszítónak találják mert az izzadás a gyengeség jele.
2017. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

"van rajtam némi súlyfelesleg és ez fokozhatja az izzadást, de ez ilyen örökölt dolognak tűnik,"


1. fogyj le

2. lehet, hogy nem ártana hormonproblémáddal orvoshoz fordulni


én spec még soha nem hallottam olyanról, hogy az izzadás örökletes lenne :D

2017. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed nézesd meg.Sajnos igen kellemetlen,ha izzadsz mint a csataló'. ..
2017. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orvos.
2017. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2


Pedig azért lehetséges, hogy az öröklési tényező is erősen közrejátszik. Nálunk öregapám egész életében extrém izzadós volt, anyám is izzadós, én is az vagyok.


Szerencsére nem "büdös-izzadós", szóval nem fokhagymaszag-maraton, de legyen elég annyi, hogy csurom víz a polóm ha kabátban sétálok haza.

2017. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Fogyj le, és menj orvoshoz.

Már a súlyfelesleg sem izgató, hát még ha egész nap a saját levedben fősz.

2017. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugh, én is izzadok, mert mindig tökig fűtenek. 25 fok alatt mindenki fázik, komolyan mondom.
2017. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A sport mozgásba írj ki kérdést a diétáról,és a kardiológiára is kérnék beutalót a helyedben,mert lehet ez már olyan probléma is akár,hogy nem is edzhetsz és gyógyszer kell.
2017. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalon, 16-18 évesen én is izzadtam.

Zavarban voltam, ha be kellett mutatkozni, mert még a tenyerem is izzadt.

Olyankor is, amikor nem volt meleg.

Orvoshoz mentem, azt mondták vegetatív neurózis és majd "kinövöm"

Adtak valami kegyszereket-vegyszereket, amiket hol szedtem, hol nem és tényleg kinőttem. :)

Nem vagyok orvos, nem tudom mi a bajod, de az biztos, hogy nem normális nálad sem ez a fokozott izzadás.

Én is azt mondanám, hogy ORVOS (!), életmódváltás, fogyókúra/edzés, erősödni fog az önbizalmad is, magabiztosabb leszel és el fog múlni!

Sok sikert! :)

2017. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megértelek teljesen, nekem sajnos a lábam izzadós nagyon, az is borzasztó, a tied meg biztos még kellemetlenebb.

Nem vagy ezzel egyedül, egy egyetemi gyakorlati tanárom is rettentően izzad, a harmadik sorból is látom :/

Biztos kényelmetlenséget okoz egy párkapcsolatban, de szerintem (legalábbis számomra) ez tolerálható dolog.

Egyébként ha egyes helyeken jobban izzadsz, talán enyhítő megoldás lehet a botox injekció. Nézz utána, súlyos izzadás megszüntetésére alkalmazzák orvosol.

2017. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!