Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek ez nagyon visszataszító egy fiú, férfi esetében? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rendkívüli módon izzadok. Ilyen időben is, reggel 0 fok, rajtam van egy póló egy vékony tavaszi kabát, mire leérek a buszmegállóba, már le is izzadtam. Nem tudom, hogy mit tudnék vele kezdeni. Szerencsére abban a korban élünk, hogy dezodorok, sprék stb így egyáltalán nincs izzadság szagom, csak mondjuk a homlokomról úgy folyik a víz, mintha zuhanyzóból jöttem volna ki. Az egyetlen dolog, amit tudok tenni, hogy rendszeresen törölgetem a homlokomat. Otthon meg persze mosom rendszeresen. Azt azért hozzá kell tennem, hogy van rajtam némi súlyfelesleg és ez fokozhatja az izzadást, de ez ilyen örökölt dolognak tűnik, Apámon nincs felesleg és ő is nagyon izzadós. 20/f

2017. márc. 8. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm mesélte, hogy régebben nagyon izzadós volt, izzadt a tenyere is, nagyon kellemetlen volt, ő elment orvoshoz, és valami műtétet végeztek el rajta, amitől most már úgy izzad, mint az átlagemberek. Szóval szerintem is menj orvoshoz, ha ennyire zavar.
2017. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!