Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy azt éreztétek, hogy szimpatikusak vagytok valaki számára, de valamiért próbálja ezt eltitkolni előletek? Miből vehető ez észre, és mi lehet az elfojtás oka?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Elfojtás oka talán az, hogy sok szemétláda nő úgy reagál sz egész estre, hogy jajj a "Józsi barátom" nyomul rám, akkor már egy sz a r ember...

Nem tudom melyik a jobb, ha én elfojtom a nőszemély előtt akivel egyébként jóba vagyok, hogy nehogy emiatt megromoljon a kapcsolatunk, vagy bekockáztatom a "barátságunkat" hátha alapon...

Amúgy szimplán ez a baj a mai nőkkel, nem vagyok sírós típus, de van aki miatt jó ideje sírok, mert egyébként alap járaton kedves volt velem.

Lehet vitatni, viszont nektek nőknek is a mostani fiúk/férfiak felé kell adni impulzusokat, hogy bocsi, de nem, attól még maradhatunk barátok vagy ismerjük meg egymást jobban.

Szét lehet nézni, hogy mennyi egyedülálló férfi van a nagy világba, lehet jó képű, meg tehetős is, de lelkileg annyira tönkre van téve, hogy egy nőt nem mer megszólítani, nehogy elküldje a halál nagy büdös micsodájára a nő.


Szóval nők, ti is változzatok meg!


24F

2017. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs titok! Aki nem jelez, az nem akar! Ennyi..
2017. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem mutatja ki, hogy tetszel neki az nem is szeret igazán. Szinte lehetetlen, vagy nagyon nehéz észrevenni, azt ha valaki eltitkolja az érzéseit. Az elfojtás egyik oka lehet talán az, ha az illető nem mer lépni azért mert gyáva, vagy valami akadálya van a közeledésnek pl. valamelyik félnek van kapcsolata stb. Talán abból is erre következtethetünk,hogy rejtegeti a szimpátiát az adott személy,ha feltűnően próbál kerülni, nem néz rád,csak ha nagyon muszáj, mintha nem is lennél a közelében úgy tesz, gyakran elfordul. De ugyanígy viselkedünk akkor is, ha valaki utál, azaz ridegen és elutasítóan. Úgyhogy nem könnyű ezt észrevenni.
2017. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!