Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja? Miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja? Miért csinálja ezt amikor régen ő döntött így?

Figyelt kérdés
Egy éve szakítottunk ő akart valójában mert úgy gondolta kevés vagyok hozzá. Aztán összeszedtem magam és utánam jöttek a pasik neki pedig senki nem akadt. Barátom lett szeretem és még mindig vele vagyok. Ő közben kötekedett barátommal és meg is fenyegette. Kitalálgatott dolgokat rólam, ha valahol összefutottunk vele egyfolytában bámult, ott volt ahol mi. Facebookon le-fel tiltogat, tegnap előtt nőnapkor meg azzal a dumával állt elő hogy fel akar hívni egy pillanatra. Felhívott mert állítólag valaki hívogatja és azt mondta neki hogy én vagyok az, mire én mondtam neki h ne haragudj de én minek hívnálak... Úgy gondoltam hogy ez is egy kitalálció volt hogy felhívja magára a figyelmemet.
2017. márc. 10. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Még most állítsd le mielőtt még durvábban elkezd zaklatni.
2017. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, valószínűleg azért csinálja, mert neki nem akadt senki. Vagy mert fogyatékos.
2017. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen le kellene állítani. Hagyd figyelmen kívül, semmilyen kontaktot ne tarts vele. Közöld vele, hogy zavar a viselkedése és fel fogod jelenteni zaklatásért.
2017. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyrészről egy lúzer gyerek másrészről pedig szerintem részben azt akarod hogy te érezhesd hogy nem jobb nálad amikor egy féreg szintjére lealacsonyodik ezért mindig résnyire nyitva hagyod az ajtókat döntsd el hogy elég-e és ha az lesz akkor csapd be az ajtót
2017. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy döntsd el hogy mit is akarsz az élettől
2017. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tőle már semmit!!! Mivel barátom van és nem fogom ott hagyni!:)
2017. márc. 10. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitte, jobbat talál, de nem talált senkit. Te pedig találtál. Pofára esett, és nem tud ezzel megbékélni.
2017. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tőle nem akarsz semmit akkor zárd le azt kész ne jópofizz vagy mittudom én
2017. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet hülyeséget írtam ha jobb barátként elvâlni számodra akkor csak engedd el
2017. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefon, facebbok tiltas.

Ha meglatod, ne figyelj ra, lefog kopni ha nem akkor rendorseg.

2017. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!