Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, amelyik összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, amelyik összejönne egy 190 cm magas, vékony testalkatú (kb.80 kilós), a valódi koránál jóval fiatalabbnak kinéző férfival? 22F

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm.
2017. márc. 10. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Majd meghízol pár év múlva. Amúgy valamit nagyon rosszul csinálsz, mert a 190 az kb garancia a barátnőre. Igaz lehet csak átlagos csajod lesz ha nem vagy jóképű mellette, de az is nagyon jó.
2017. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meghízni nem szeretnék, zsír ne jöjjön rám.

Mégis miért lenne garancia a magasság a barátnőre? Attól, mert magas vagyok, még esztétikailag nem vagyok vonzó, a hosszú és vékony lábak, hosszú karok stb miatt. Az arcomon sincs semmi extra, barna szemek.

2017. márc. 10. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Öcsi, ne álmodozz nem lesz neked nőd... megy hivatásoshoz.
2017. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

#1


" mert a 190 az kb garancia a barátnőre" - jók ezek a magasság-komplexusos ámokfutások.


Amúgy áld az eget, hogy gizda vagy, mert ez az ami igazán számít külsőre. Gizda jó, a többi nem.

2017. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Csak fogom a fejem ettől a sok sületlenségtől. :D


Igen, lehet barátnőd, még akkor is ha alacsonyabb vagy.

2017. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha, én is magas vagyok, meg még vékony is (aka "gizda"), mégis levegőnek néznek, na most mivan? :D

Mindjárt összeomlik itt az univerzum, kérem.

2017. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Túl magas
2017. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!