Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a csinos, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a csinos, szép, magabiztos, vagányul öltözködő nőkkel szembeni kisebbségi érzetemmel?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon magas, viszonylag vékony testalkatú férfi vagyok. Amíg az időmbe belefért, addig keményen edzettem, volt is valamennyi eredménye, de például a lábaim most is olyanok, mint két darab száraz kóró, tiszta nevetséges ahogy kinézek. A ruhák ótvarul állnak rajtam. Aztán ott van az a rengeteg csaj, akik fogalmam sincs mit csinálnak magukkal, de k**va jól néznek ki, formás lábak és fenék, vékony felsőtest, szép arc, nagyon jól állnak rajtuk a most divatos ruhák és amikor csak meglátok egyet, teljesen elszomorodok, hogy nekem csak egy ilyen bóvli, szégyellni való test jutott. Ráadásul pénzem sincs kb. soha, 22 éves létemre még mindig tanulok, hogy valaha esélyem legyen egy rendesen fizető munkát találni, ezeknek a csajoknak meg a jó külső adottságok mellett az élet is bejött, valahogy soha nincsenek anyagi problémáik sem.
2017. márc. 10. 19:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%

Mit kezdjél vele?


Nyomd el... vagy d.gd meg azokat a nőket.

2017. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%

Ne akarj ezekkel ismeredni. Akikről írsz ők a tipikus "apuci kislányai", akiket 18-20 évig szolgált ki apuci mindenben. És ne hidd, hogy maguk dolgoztak meg érte.


Vagyis aki igen, ahhoz nem társul óriáspofa, sértő stílus, mások lenézése...


És az a réteg akiknk apuci adta, azok a barátjukban/férjükben is csak egy új apucit keresnek, aki majd kiszolgálja őket, mindnért felelősséget vállal helyettük, nekik csak fanyalogni kell.


Inkább keress normális nőt. Van köztük is szép, nem is kevés. Maximum nem tolják elsőre a képedbe.

2017. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

#2


Minden szavaddal egyetértek!

2017. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Mert te csak ezeket a nőket veszed észre, annyira tipikus. Nincs mindenkinek jó genetikája nőkből sem, de azok láthatatlanok számodra, a kövér karfiolos combú vagy ultravékony nyakigláb nő (mint te) látom már nem pálya nálad. Egyedül is maradsz ezzel a hozzáállással. Ès pont itt mondják, hogy a nőknek csak a pasik elérhetetlen 10%-a kell. Akkor ez mi? :D ua. ez pepitában szerintem.
2017. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%

#4


Mi van cica? Téged sem vesz észre senki? Jajj, te szegény... de azért oszd csak az észt. :D

2017. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

Magas vékony, magas testes és a magas izmos a nők ideálja pedig... mindegy csak magas legyen. Csak akkor lehet nehézséged ha nem vagy jóképű, de egy legalább átlagos barátnőd így is simán lehet.


#4 Te most vitát próbálsz szítani köztünk ?

2017. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

#4


Azért létezik ám átmenet a plázakirálynők és az igénytelen tramplik között. Sőt, az átmenet a legszélesebb réteg.

2017. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Szerintem olvasd el ezt a kérdést és rájössz,hogy néha szép a tál,de üres.

2017. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#4: Az, hogy nőkben is vannak hozzám hasonlóan szerencsétlenek, mit változtat a kérdésben megfogalmazott dolgon?
2017. márc. 10. 20:13
 10/26 anonim ***** válasza:

22 éves létemre még mindig tanulok - ha nem most csinálod a 11. osztály harmadszorra, akkor nem gáz. A tanulás a legjobb befejtetés.


Egyébként MINDIG tartsd észben, hogy a kisebbségi érzetről mindig te tehetsz, és sosem a környezeted. Ha nem látnád ezeket a csajokat, akkor sem lennél elégedett a testeddel, mert feketén-fehéren leírtad, hogy neked nem tetszik a saját külsőd.


Igen, egyébként vannak olyan emberek, akik minden olyan könnyen megy, de hatékony az, ha emiatt rosszul érzed magad? Nem. Inkább fordítsd az energiádat arra, hogy elérd a célokat, amiket kitűzöl magad elé, és amiket TE akarsz elérni MAGADÉRT.


21/L

2017. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!