Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kasszás hölgynek virágot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kasszás hölgynek virágot adni?

Figyelt kérdés

Nem Kasszás Erzsinek... :D


Mi van akkor, ha van egy üzlet, ahol mindet lehet venni még virágot is. Vesz az ember gy virágot majd a kasszánál odaadja a kasszás hölgynek és elmegy.

Ilyenkor mi történik? Azért a virágot ugye ki kell fizetni, na meg mit lép a kasszás hölgy? Visszaviszi a virágot vagy elrakja de akkor meg azt hinnék, hogy lop... :)


2017. márc. 10. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a blokkot is....


...."- Ez az én filozófiám"....

2017. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha kifizeted és utána odaadod, akkor elrakja magának, vagy visszarakja.

Senki nem fogja azt hinni, hogy lop.


Tetszik a virágboltban a kasszás lány? :)

2017. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom... ha már virágboltos lánynak akarsz udvarolni, és csak a boltban tudsz vele találkozni, akkor inkább vigyél neki valami olyat, amit ott nem lehet venni.

pl. valami csokit, vagy cukrászdából valami marcipán figurát, vagy marcipán rózsát

2017. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kasszás hölgynek dellát szokás adni.
2017. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"..ha van egy üzlet, ahol mindet lehet venni még virágot is."


Nem egy virágboltról van szó..


Hát van egy szép lány és csak elgondolkodtam rajta mi lett volna, ha nőnapkor veszek virágot és otthagyom neki :D

2017. márc. 10. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak nem a kasszàs Erzsi a CBA-ból?
2017. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem az egészet, hogy nem.... :D
2017. márc. 10. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam egyszer egy kedves vásárlómtól nőnapra virágot, de volt benne annyi, hogy nem konkrétan ott a boltban vásárolta meg, pedig mi is árultunk virágokat. :) Amúgy ha valami nálunk vásárolt dologgal akart valaki kedveskedni (csoki, energiaital, sör :D), akkor megtartottam a blokkot, és szóltam a biztonsági őrnek, vagy a boltvezetőnek, hogy ezt meg ezt kaptam. Valószínűleg egy csokor virág esetén is így jártam volna el.
2017. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

"Azzal kezdtem az egészet, hogy nem.... :D"


Ezt itt mi a GYK-n sokkal jobban tudjuk, mint TE!


Szóval... mióta érzed úgy, hogy virágot szeretnél venni Kasszás Erzsinek? :)

2017. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És milyen érzés volt? A többi vásárló biztos csodálkozott... :D
2017. márc. 11. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!