Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén mi baj a külsőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mi baj a külsőmmel? Mert a nőkkel semmi sem jön össze!

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 10. 22:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Igazi nőverő fejed van, meg az ökölbe szorított kezek sem segítenek sokat.
2017. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Miért van ökölben a kezed?
2017. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Fogyj le + mosolyogj, legyen kedvesebb kisugárzásod.
2017. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ajaj...
2017. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Kék kockás ing és fekete nyakkendő, Isten gyere le!!!
2017. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Fogadjunk, hogy az előző hozzászólók többsége gonoszkodó kisfiú...

Egyébként semmi gond nincsen veled szerintem. Az alkatod mackós, de ezt sok nő kedveli, szóval ha neked így jó, akkor azon sem érdemes változtatni.

Mindenkinek vannak időszakok, amikor nem jön össze, emiatt ne stresszelj, többet árt mint használ.

-Nő-

2017. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fogyj le, sportolj. Attól a kisugárzásod is vidámabb lesz. (nem ártana)
2017. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

Külsőleg nincs semmi probléma,nem vagy csúnya. Egy pici fogyás tényleg nem ártana,de ha nem akarsz az sem probléma.

20/L

2017. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a külsőddel van a baj.
2017. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló kaliber vagyok mint te, nekem nagyon sok idő után jött össze a dolog egy nővel akivel azóta is együtt vagyunk. Igazából én velem az volt a baj hogy túlságosan rágörcsöltem a dolgokra, és ez kihatott mindenre. Amikor a barátnőmmel spontán elkezdtem simán beszélgetni, nem nyomultam rá, nem akartam első ránézésre felszedni, egyszerűen elkezdtünk beszélgetni, és én nem erőltettem a dolgot, elkönyveltem hogy úgy sem jön össze, de ennek ellenére beszélgette vele mindig, tartottam vele a kapcsolatot mondván nincs mit vesztenem, és láss csodát összejöttünk.
2017. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!