Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Függőség? Valaki járt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függőség? Valaki járt ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

Páromnak sokszor fáj a feje. Elkezdett Flectort szedni körülbelül 1 éve. Ma már ott tartunk, hogy akkor is beveszi, ha nem fáj. Olyan, mintha függő lenne. Mióta szedi azóta feledékeny, sokszor kiabál kis dolgokért, teljesen kifordult magából, máshogy emlékszik dolgokra.

Egyik percben normális, másikban feldúlt. Sokszor ég a gyomra is, előző 2 napban már szédült is. Beszèltem már vele 100x, hogy ez nem tesz jót az idegrendszerének, a belső szerveinek sem. Mondtam, hogy segítek neki megoldást találni. Ilyen beszélgetések után mindig én vagyok a szemét qrva. Úgy viselkedik, mint egy drogfüggő.

Ezek után is szeretem, mert régen normális, szerethető, türelmes ember volt. Szeretnék neki segíteni, mert fontos nekem, és a gyermekem apja.

Az orvos mindig felírja neki, nem is kérdezi, hogy minek kell ennyi.

Mit csináljak? Régen boldogok voltunk, de ma már szinte csak bosszúság van. Idegileg én is kezdek kikészülni, pedig birka türelmű ember vagyok.


2017. márc. 11. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek egy csajt, ő két éve szedi, azt mondja finom(?!) Mit ne mondjak, ő se százas,a viselkedése miatt mindenhonnan kirugják.
2017. márc. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az altato meg fajdalomcsillapito legalis drog. Szoval a baratod drogfuggo. Egyre rosszabb lesz.

N

2017. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen , gyógyszer függő. Pedig ez nagyon tipikus női betegség' Nálunk a nők szednek mindenre ilyen szarokat. Az asszony is ha fel kel rögtön veszi be , hogy ne fájjon majd a feje. De sajnos ha bárki elmegy az orvoshoz rögtön egy vederrel írnak fel mindenkinek. De ez ugyan olyan szenvedély betegség mint a többi. Ha viszont ő nem akar leszokni, nem jön rá hogy ez milyen rossz , semmit nem tehetsz. Pont mint az alkoholisták, vagy dohányosoknál.
2017. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!