Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de miért nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de miért nem érdekel már?

Figyelt kérdés

Hat és fél éve vagyunk együtt már össze is hazasodtunk.. nagyon szeretjük egymást de valahogy még sem az igazi az egész.. a szex olyan mint a mesékben.. hol van hol nincs,de ink nincs :D ha neki van kedve nekem nincs ha neki nekem nincs.. meg szerinte ő különben is jobban tudja mi kell magának. Tegnap este is az egyik haverjaval volt,ma este is elment bulizni.. en meg itthon ülök.. de valahogy nem érdekel..nagyon szeretem de egyszerűen nem érdekel.. nemtudom h ez rossz-e vagy ez hova vezet..meglehet e menteni.. vagy én gondolom túl...

24L



2017. márc. 12. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Kár egymás idejét rabolnotok, és belemenni egy hazugságokkal, megcsalással teli kapcsolatba. Inkább válj el most, és adj esélyt mindkettőtöknek a boldogságra!
2017. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remélem, higy nincs benne megcsalás remélem h ennyi idő alatt kiismertem.. ő is azt mondja, hogy nagyon szeret érzem is.. de valahogy nem az igazi hat es felevet nem merek felrugni.. nemtudom
2017. márc. 12. 00:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha így haladtok, akkor hamarosan lesz...
2017. márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Minek kell gyerekfejjel házasodni? Nem éltétek ki magatokat, nyugodj meg, tuti megcsal. És te is meg fogod csalni.
2017. márc. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar most tojtok egymas fejere,mi lesz 10ev mulva? Vagy mindketten dolgozzatok azon, hogy visszatalaljatok egymashoz,vagy uj eletet kezdeni kulon.Lakotarsi kapcsolatban elsz,ez nem hazassag.Kotodes,nem szerelem.
2017. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shamash ***** válasza:
67%
Jobb most elválni mint tovább csinálni, mert a leírásod alapján nem valami ideális a kapcsolatod, és idővel még kevésbé lesz az.
2017. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, senki sem szereti elhinni a párjáról, hogy csalja :) Mert nem akarod elhinni és ezért mindent belemagyarázol. Egyik barátnőm pasijáról tudom, hogy csalja összevissza, de a csávó akkora színész, hogy bármit kimagyaráz és eljátssza a nagy szerelmest, így barátnőm a mai napig nem hiszi el. Szóval, erre ne hagyatkozz. Szerintem simán lehet, hogy csal is, de igazából ez már nem oszt nem szoroz, mert alapból sem jó a kapcsolatotok. Fiatal vagy még, a helyedben elválnék(nemis értem, miért kell ilyen fiatalon házasodni).

A másik, amit sosem értettem: nem mersz eldobni 6 és fél évet. Miért is nem? Akkor most életed végéig egy szar kapcsolatban akarsz maradni?

2017. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát én nem gondolom azt, hogy egy nehézség megoldása a válás lenne. Nem történt semmi súlyos, visszafordíthatatlan dolog, nem sérült senki, stb. Ez nem csak egy sima kapcsolat, ez egy házasság.

Igenis dolgozni kell rajta. Lehet kérni szakember tanácsát is, de tele van az internet ilyen cikkekkel.

A legutóbbi, amit olvastam egy párról szólt, akik ugyanígy voltak szex terén és elhatározták, hogy 1 évig minden nap szexelnek. Azt mondták, hogy az első pár hónap iszonyatos nehéz volt, az általad is leírtak miatt, de aztán elkezdték élvezni, visszataláltak egymáshoz és az 1 év leteltével továbbra is jó a szexuális életük, heti 3-4 alkalommal.

2017. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis erzes, csak meg korai. ;)
2018. jan. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az egész túlkorán történt...
2018. jan. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!