Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre, hogy a legtöbb nő amikor párt keres, találkozik vagy 10-15 fiúval és azok közül választ?

Figyelt kérdés
Mármint gyakran volt olyan h elmentem randira és megtudtam, hogy másnap, vagy még aznap este másik fiúval is találkozik, nem ez volt az első ilyen egyébként! Most ez tényleg így megy?
2017. márc. 12. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Fene tudja, hogy nagyüzemben ez megy-e, de találkoztam már a jelenséggel. Nem én csajoztam, egy lányismerőssel futottam össze és a hogy vagy kérdésre volt a ne is kérdezd, még hár8m randim lesz volt a válasz.

30/f

2017. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. Azzal randizok, aki szimpatikus, szóval nem tartok több vasat a tűzben. 27/N
2017. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki társkeresőzik, az ne legyen meglepődve, ha a partner többeket is megnéz, biztos te is ezt teszed!

A kornak ehhez semmi köze.

Nem jöttél be a nőnek és ennyi.

2017. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
kérlek beszèlj még ilyen hülyeségeket pls
2017. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen ez így megy, de csérben én is volt, hogy lezavartam egy nap 2 randit. Amikor van az embernek szabadideje akkor érdemes kihasználni, mert sajnos sok csajjal kell ahhoz találkozni, hogy valami kisüljön az egészből. Gondolom fordítva is így megy.
2017. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod mert néha beiktat egy-egy férfit is.
2017. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, mit csináljon? Vagy én nem értem a kérdést?
2017. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. félévente jut egy randi, nem hogy egyszerre 10-15-tel találkozgassak. És nem én vagyok az egyetlen ilyen nő, messze nem.
2017. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor társkeresőztem, hetente több "randim" volt. Bár én nem szeretem az első, puhatolózó találkozóra a randi szót használni...

De nézzük, hogy működik a gyakorlatban. Regisztrálok egy társkeresőre, ír több száz pasi. Ebből első körben nyilván kiszűröm azokat, akik kábé semmilyen szempontból nem felelnek meg az elképzeléseimnek (korban, távolságban, értékrendben, életmódban fényévekre vagyunk egymástól). Még mindig marad legalább egy tucatnyi jelölt. Honnan lehet tudni, hogy ki az az EGY, aki közülük valóban hozzám illik? Nyilván lehet valamennyit levelezgetni előzetesen, de ebből még mindig nem sok derül ki. Személyes benyomás hiányában szerintem nem igazán érdemes elköteleződni. Úgyhogy marad a találkozó minden számításba jöhető férfival.


Máskor meg azt olvasom, hogy a nők miért nem adnak legalább esélyt... csak azt nem szokás figyelembe venni, hogy ha NEKED esélyt ad, akkor másnak is.

2017. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!