Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen társat/párt képzelsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társat/párt képzelsz most magad mellé? Külsőre és belsőre egyaránt!?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
150-160cm 45-48 kg bujos nőies hàzias.
2017. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves-bújós és így néz ki:

[link]

2017. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Külsőre vékony, vagy közepes alkatú, mosolygós, szép és természetes arcú, csinosan öltözködő lányt.

Belsőleg pedig kedves, szemérmes, csendes, szégyenlős lányt, akinek a személyisége, gondolkodásmódja hasonló az enyémhez, a lelki társam, és érzem rajta, hogy igazán szeret, és odavan értem.

2017. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szeretetteljes, megértő, ragaszkodó lányt, akivel kölcsönösen adhatnánk egymásnak a boldogságunkból.
2017. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Magas, 24-27 éves, sportos testalkatú, férfias. Művelt, irodalomkedvelő, illedelmes, őszintén érdeklődő irántam. Tudjunk együtt nevetni, közös programot kitalálni, hasonló értékrendünk legyen (pl belefér néha egy buli, de nem minden hétvégén részegnek lenni). Bízzon bennem, és bízhassak benne.


20L

2017. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Olyat, mint mindig. Legyen olyan, mint én. Művelt, tanult és imádjon sportolni. Vagy legyen olyan mint a mostani, aki annyira ártatlan mint egy kisgyerek és nem szégyell mindenre rácsodálkozni, ami új, váratlan és "csodálatra méltó". Ez esetben eltekintek tőle, hogy hosszú évekig én végzem a szülei elsumákolt munkáját.
2017. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan mit érek vele, ha leírom? Semmit.
2017. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:

Ez az idealom aztán felőlem ez ugy változhat ahogy az élet hozza.

Külső: Szőke haj, kek szem, átlagostól egy picit szebb arc, formás testalkat, szep mellek, dekoratív de nem tul kihívó öltözködés, egészséges mértékű smink.

Belso: csendes, introvertalt személyiség, aki néha azert ki mer törni megszokott életéből egy kis őrültségre, nem hisztizik, tudunk beszélgetni hulyulni, tud örülni az apró dolgoknak, szeret ugy ahogy vagyok


Ugy tűnik magas a léc.. :(

2017. jan. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Külsőre nekem megvan az ideálom: hosszú sötét haj, világos szem és nincs szakáll, meg legalább olyan magas legyen, mint én. De ehhez azért nem ragaszkodom minden áron. Belsőre intelligens, olyan, akinek vannak céljai és meg is tesz értük mindent. Ne telepedjen rám és mivel én elég nyughatatlan vagyok, jó lenne ha partner lenne a közös programokban. Az már csak bónusz, ha képregényeken kívül mást is olvas.
2017. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem túl kövér, nem túl sovány, aranyos arcú. Kedves, megértő, intelligens, őszinte, el tud fogadni úgy, ahogy kinézek. Sajnos ilyen nő nem létezik.
2017. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!