Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találjak újra párt közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak újra párt közel 40 évesen egy gyermekkel?

Figyelt kérdés
olyat, aki elfogadja a lányomat is, nem molesztálja és még szeretne nagyon közös gyereket. Aki képes szeretni és ragaszkodna hozzánk, nem önző, nem megfélemlitő, nem uralkodó, nem orditozós, hanem szeretetteljes. Aki képes örülni egy gyermeknek és minden vágya, hogy egy családja lehessen.
2017. jan. 18. 08:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Bárhol, a lehetőség adott. Nincs külön gyűjtőhely ilyen férfiaknak. :)

Ha nem azzal indítasz, hogy reméled, nem molesztálja a lányod, talán még el se fogod riasztani.

2017. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%

Nem a 40 évvel és a gyerekkel van a gond, hanem hogy a 40 éves gyerekes nők mellet egy férfinak csak a másodhegedűs szerep jut. Ha képes lennél egy férfit úgy szeretni, hogy ne legyen a sor végén és legalább azonos szinten legyen a gyerekeddel a fontossági sorban, akkor van esély. De ha papucsot keresel, akkor elkéstél, mert ennyi idős korban már a férfiaknak is megjön az eszük és a többség már nem akarja, hogy ismét csak kihasználják. A nem molesztálja, nem ordítozik, szeretetteljes dolgokkal nincs gond, de a leírás alapján neked egy jó nagy papucs kell, aki gondoskodik rólatok, te pedig ki tudod őt használni.

Lehet, hogy van esélyed egy ronda, kövér pasit fogni, akinek negyven évesen sem sikerült összejönnie még nővel és ezért már mindenre hajlandó, de ha normális párkapcsolatot akarsz, akkor javaslom, hogy változtass a preferenciákon.

2017. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
Hat, lehetoleg ne azzal kezdd, hogy "legyel a csaladunk, nekem meg a lanyomnak, akit egyebkent remelem, nem akarsz molesztalni, es emelle meg szeress nekem gyereket csinalni 40+ eletkorban is!". Mert ez igy kb. elriasztja meg azt is, aki normalis lenne. Elsosorban magadnak keress part, ferfit, ne pedig potcsaladfot, mert a kerdesed erosen ezt sugallja.
2017. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

Én a Tinderen vagyok. Nem az minden vágyam, hogy családom legyen, hanem elsősorban jó párkapcsolatot szeretnék. Ha az megvan, akkor szeretnék még közös gyereket, de ha nem lesz akkor sem dőlök a kardomba.


Egy gyerek nekem nem probléma, volt már ilyen kapcsolatom egy darabig, még tetszett is. A gyerek tényleg okoz problémát ismerkedésnél, de nem azt amit gondolsz! A többgyerekes nőknek kevés idejük van az ismerkedésre, stresszesek lesznek emiatt, és a végén azt se tudják mit akarnak. Most ilyenekbe futottam bele sorban.

2017. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
43%
5ös vagyok, 45 éves férfi.
2017. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyetértek, kivéve, egy pontban. Igenis, ebben a korban az nagyon fontos információ, hogy akarsz gyereket, vagy nem. Pont hogy ez legyen ha nem is az első, de a harmadik amit mondasz magadról, illetve kérdezel a másiktól. Egy huszonéves esetén mindenki feltételezi, hogy majd valamikor akar gyereket, neki ezt nem kell közölni. Egy 45 évesről feltételezzük, hogy nem akar, ezt is felesleges, De a 37-42-es korosztályból, különösen ha már van gyereke, nem nyilvánvaló.
2017. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem az Aranyélet c. sorozat. És nekem nettó 186.000-ft. a nettó jövedelmem, erre jön a gyermektartás, 50.000 Ft, plusz a családi pótlék, 13.000 Ft. Nem hiszem, hogy másnak a fizetésére lennék rászorulva. Itt a kapcsolati részéről van szó, ami hiányzik. Sajnálom, hogy te az egészből az anyagi részét olvastad ki, holott meg sem emlitettem.
2017. jan. 18. 09:26
 8/39 A kérdező kommentje:
És igen, azért ezeket a dolgokat irtam le, mert mostanra jutottam csak el odáig, hogy hosszú távon mit is szeretnék egy férfitól. Sajnos eddig csak olyan volt, aki ok, párkapcsolat, de nem akar felelősséget vállalni, meg gyerek, azt nem, stb.... Nekem az kell, hogy igenis a társam legyen, de képes legyen egy családi közösségben is funkcionálni, azért felelősséget vállalni. Ez nagyon összetett dolog, kár, hogy csak a nyomulás része jött le, pedig természetesen fokozatosan, de azt hiszem, hogy kell róla beszélni. És kell tudni, hogy mit akarunk. Amúgy csak 38 éves vagyok, 40 felé közelitek.
2017. jan. 18. 09:31
 9/39 anonim ***** válasza:
66%

3: Az ilyen pasikat, mint te, szerencsére gyorsan ki lehet szelektálni.

Az teljesen alapvető és normális hozzáállás, ha egy nőnek a gyereke fontosabb, mint az a pasi, akivel még talán csak ismerkedik.

Nálam is volt ilyen zsákutca, hogy a haspikám kiverte a hisztit, hogy ő sose lesz egy szinten a gyerekemmel, és akkor minek nekem párkapcsolat. Ugyanis ő akkor ért volna rá randizni, mikor nekem szülői értekezlet volt.

Az a gond, hogy az ilyen hisztipisiti komolyan gondolja, hogy egyenlő akar lenni a gyerekkel. Viszont egy elvált nő nem még egy lázados kamaszt akar magának, hanem egy férfit.

Úgyhogy itt le is lehet zárni az ilyen bimbózó kapcsolatokat, mivel nem egymást keresitek.


Kérdező: ismerkedj! Aztán meglátod, hogy kivel mi fog alakulni, vagy mennyire egyeznek az elképzeléseitek.

Azt sose tudhatod, hogy hol futsz össze olyannal, akivel lehet valami, úgyhogy járj nyitott szemmel.


Elsőre próbálj meg oda eljutni, hogy megelőlegezel annyi bizalmat a másik félnek, hogy nem azért akar felszedni, hogy téged megverjen, a lányod meg zaklassa.


Mivel a hasonló korú elvált apáknál lenne a legtöbb esélyed, így a helyedben nem erőltetném annyira azt, hogy csináljon nekem valaki még egy gyereket. Főleg ha nem az a célod, hogy 45 évesen, két gyerekkel keress újra párt, egyedülálló anyaként.

Egy korosztály lehetünk, úgyhogy minden rosszindulat nélkül mondom, hogy ideje lenne mérlegelni, hogy tényleg alkalmas korban vagy-e a gyerekvállaláshoz, mert az kevés, hogy teherbe tudsz esni, és meg tudod szülni. Fel is kell a gyereket nevelni.

Egy 40 éves nő és egy (példa kedvéért) 45 éves férfi pedig már régen túlvan az ideális gyerekvállalási időszakon.

Főleg, ha nem ész nélkül szülsz bele gyereket egy friss kapcsolatba, hogy magadhoz láncold, hanem hagysz időt a megismerésre is.

Nyugi, pár év, és majd unokázhatsz, aztán lesz lehetőséged babázni. ;)

2017. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Köszönöm szépen, hogy ilyen jól és értelmesen összefoglaltad a lényeget. Igen, az is nagyon jó lenne, ha olyan férfit tudnék találni, akinek már van egy vagy két gyermeke, mert ő tudja, hogy miről van szó és jó esetben ő is egyet ért azzal, hogy a legfontosabb, hogy a gyerekek is és mi is boldogok legyünk, de legelső, hogy a gyerekeknek legyen jó. Hogy felelősen tudjon gondolkodni és ne hisztizzen be, ha épp amikor a gyereket megharapta a kutya és ülünk a sürgősségin, hisztizzen, hogy elmarad a randi. :) Volt ilyen is. Na az ilyen nem kell, köszönöm szépen. Nagyon nehéz sajnos. És nem az anyagi része érdekel, ahogy itt megkaptam, mert azt megodom magamnak, köszönöm, diplomás nő vagyok, húsz év munkaviszonnyal, saját lakással, szerencsére senkihez nem kell odaköltözködnöm, ennek az az előnye, hogy senki nem zavar el a lányommal, ha nem tetszik neki, ahogy éppen nézek és nem tud rajtam uralkodni, hogy mi hogy legyen. Ez nagy előny. Én sem hánytorgattam fel sosem, hogy az én lakásom és vki csak megtűrt személy, de bizony előfordulhat, hogy ez a leendő és kevés egoval rendelkező páromnak rossz lenne, hogy nem a sajátjában van. Hát az a baj, hogy ilyenkor már nagyon nehéz, mert vannak konstans dolgok, amik kialakultak és nagyon nagy tolerancia kell mindkét fél részéről, hogy ez működőképes lehessen.
2017. jan. 18. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!