Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreérthető hogy visz-hoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthető hogy visz-hoz?

Figyelt kérdés
A pasi aki udvarol felajánlotta, hogy találkozunk út közben és elvisz munkába, meg visszafelé is kitesz ugyanott. Elfogadtam mert legalább addig is beszélgetünk, együtt vagyunk más lehetőség nem lévén. Félreérthetik ezt mások?
2016. okt. 29. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát nyilván azt gondolják, hogy van köztetek valami, vagy legalábbis alakul. Ha ez tényleg így van, akkor nem félreértik, hanem pont hogy az igazságot sejtik. Ha viszont te semmit nem akarsz a pasitól, akkor ne mászkáljatok így együtt.
2016. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
73%
Bizony félre...Sőt...Amennyiben egy nő BELE MEGY ABBA,hogy bárki férfi is EGYETLEN,KIVÉTELES ALKALOMNÁL TÖBBSZÖR, hazafuvarozza,az gyakorlatilag már AZT SZOKTA JELENTENI,hogy az illető hölgy "háromnegyedrészben már szét is tette az illetőnek a lábát"...Ezt mind a külső megfigyelő,mind pedig az adott férfi ÍGY SZOKTA NORMÁLIS ESETBEN ÉRTELMEZNI...
2016. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, az emberek nagy része léggé buta, aljas, stb....

Én rendszeresen fuvarozok néhány ismerőst, nőt is... egy 65+ takarító banya meg értelmezi is, rögtön. Mondjuk két nő, az egyik házas, a másik meg valami kis ártatlanka, 30 km, novemberi esőben.... na persze, hogy megdugom útközben mind a kettőt.

Agyamat eldobom, de hát... frusztráltak, szar a szexuális életük, ergo másra nem is bírnak gondolni.

Annak a maminak is (de ő legalább a szemembe is mondta) is azt tanácsoltam, hogy szexeljen többet, már heti 2-3 együttlét is normális irányba segítené a gondolatait. :D


Hogy a pasid udvarol, az meg egy más kérdés, téged az nem kötelez semmire, örülhet, hogy kicsivel több esélyt kap, ennyi

2016. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerkedünk amúgy, tetszik de nem vagyok biztos a dolgomban még. Ő már összejött volna.
2016. okt. 29. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, normális ember NEM avatkozik bele más dolgába, pláne nem kezd el hülyeségeket kombinálni. Csak azért mert két munkatárs egyutt jár be dolgozni és haza, nem jelenti máris azt, hogy van köztük valami, sőt pláne nem jelenti azt, hogy a hölgy szétrakta a lábát..

Én kocsival jártam suliba 2 évig és mivel volt egy haverom, aki szinten odajárt és egy utcában is laktunk, ezért reggelente felvettem és együtt mentünk suliba. Haza meg ha ugyanakkor végeztünk, szintén együtt jöttünk, mégsem raktam szét a lábamat.. és nem volt köztünk semmi.

Csak az emberek imádnak kombinálni és beleokoskodni más életébe, ahelyett hogy a sajátjukkal foglalkoznának..

2016. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Húha hatalmas problémák. Nem mindegy ki mit gondol?

Jól érzed vele magad? Nahát akkor, az a lényeg

2016. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
5-ös...Szerintem senki nem mondja azt,hogy ne lenne olyan eset is mint a tied,de azért NEM AZ AZ ÁLLTALÁNOS JELENSÉG,amiröl te írtál...És az ILYESMI "hazafuvarozgatós" történetekböl ÁLLTALÁBAN bajok szoktak lenni előbb-utóbb...Tudom,mert LÁTTAM MÁR PÉLDÁT ezer ilyen esetre,sőt,bár én nem nő vagyok,de nekem is voltak már problémáim FÉLREÉRTETT ESETEK és női kollégák-főnöknők finom nyomulása kapcsán,ami MEGLEHETŐSEN GYAKRAN kezdődött ugye úgy,hogy:"Gyere,hazaviszlek,úgyis felétek van dolgom"...És bizony sok tapasztalat mondatta azt már velem,amikor ilyemi kedves invitálások hallatán RÖGTÖN megszólalt a fejemben MINDIG a vészcsengő...Pedig mint azt irtam,én nemis nő vagyok...
2016. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!