Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túlzás többmill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túlzás többmillió forintos eljegyzési gyűrűt venni egy nőnek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Aki olyat vesz, annak az igazán nem jelent gondot.
2017. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Elég amatőr vagy még.

Bolhapiac 500ft. Aztán azt mondod neki, hogy 5 milla volt...

2017. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Miért?

Egy olyan valaki aki ezt gond nélkül megengedheti magának miért ne tehetné?

Akkor gáz, ha ezért hitelt kell felvennie valakinek a Cofidistől.

2017. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem parom ezt szeretne.

En megkertem hogy ne. Korhazban dolgozom ugy is idom javaba levennem.

Boven eleg 100ezerert egy szep feher arany.

2017. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Túlzásnak túlzás. Az én személyes véleményem, hogy minden ilyen milliós ékszer túlzás. Egyrészt hivalkodó, másrészt pl. drága nyakláncot lelopja rólad a cigány (a gyűrűt is el tudja), harmadrészt értelmetlen. Talán még, ha valami több száz éves medalion, de az is csak úgy jó, ha ismered a történetét "Mardekár Medálja".


Mondjuk eszmei érték vs valós érték... Gáz lenne-e családi arany pecsétgyűrűvel eljegyezni, ami párban van? (Lesz ilyenem pár éven belül... Sajnos, mivel öröklés)

2017. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Egy átlag nő nem szívesen hordana ennyire drága ékszert.

De biztosan van az a társadalmi réteg ahol nem túlzás. Ha valakinek a ruhái is hasonló összeget tesznek ki, annak nem lesz probléma hordani a drága gyűrűt.

2017. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!