Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a megfelelő női magatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a megfelelő női magatartás, ami rögtön megfog titeket?

Figyelt kérdés
Tehát randira hívtok egy nőt/lányt... Hogy viselkedjen, hogy megfogjon titeket a személyisége?
2017. márc. 12. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

amivel rögtök megfog 1 pillanat alatt? az a mosolya, de nem hagyom magam becsapni!!!


nekem a nagyon kedves típus jön be...szóval legyen kedves, figyelmes

például ami jól esett az exemnél a randin, hogy mondtam neki, hogy én azt szeretem ha akivel beszélek a jobb oldalamon van, ő magától odafigyelt erre és ez jól esett


legyen humora lehessen vele viccelni és az is nagyon vonzó ha ő tud viccelődni (exeknél randin nem nagyon volt ilyen, sőt annyira nem értékelték az én humorom, de első randin sokan feszültek)


érezzem azt, hogy élvezi a randit és nem csak eltűri vagy menne már haza...


24F

2017. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha amolyan "haláli" típus. Jóféle fekete-akasztóa-morbid humorérzék, különös öltözködés, bizonyos mértékig szándákos kívülállóság. Nevelhetnénk együtt egy hollót stb.
2017. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Háháháááá! (<-rettenetesen gonosz röhögés)


Már a kérdésben el is rontottad az egészet.

Merthogy NE VISELKEDJEN sehogy!


T'od, én találkoztam már olyan nővel, aki piszkosul meg tudta magát játszani. Nos, olyankor olyan volt, amilyen.

De!

Azokban a percekben/pillanatokban, amikor elengedte magát, akkor bizony lélegzetelállító volt. Tényleg. Szó szerint!


József Attilának van egy ideillő verstöredéke.


(ÉVA VIGYÁZZ...)


"Éva

vigyázz, magadat nagyon

el ne takard az eszeddel,

játszd, ami vagy - ne túlozz

meglásd megkeres

Ádám."

2017. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak csinálj úgy, mintha egy haveroddal találkoznál.

Semmit ne tettess.

Így hamarabb tudsz szelektálni is.

2017. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rögtön megfogja. A személyisége.
2017. márc. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretm ha egy lány szerény.
2017. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan, aki nem a jégkirálynő szerepet játssza, szóval kedves, figyelmes, ő is beszél nem CSAK válaszol, és kimutatja hogy tetszem neki. És nem csak akkor lepődök meg mikor megírja hogy tetszem messengeren, mert személyesen egyébként annyira jégkirálynő, és hazafelé már elkönyvelem "hát ez ennyi nem tetszettem neki...".
2017. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!