Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok csalödott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok csalödott emiatt, vagy csak én vagyok túl ragaszkodó típus?

Figyelt kérdés

Szerdán ugye munkaszüneti nap van és kitaláltam, hogy mivel szerda délután szoktunk a barátommal találkozni hétközben, most menjunk el x helyre beülni. Utána viszont rájöttünk, hogy az március 15 miatt zárva lesz.

Erre mondta a barátom, hogy akkor ő inkább alszik/pihen egész nap otthon és ne találkozzunk most.

Nagyon csalódott vagyok, mert szerintem más pár kb az egész napot együtt tölti ilyenkor, mert vágynak a másik társaságára, ő pedig még találkozni sem akar délután pár órára... :(

Egyébként így akkor ezen a héten csak egyszer fogunk találkozni, hétvégén péntek, szombaton egy ottalvással (huszonévesek vagyunk, másfél éve együtt).

Amikor montam neki ezt a dolgot, azt mondta, hogy hadd pihenjen már, úgyis találkozunk a hétvégén...de nem egy megerőltető munkája van és egész vasárnap is aludt- konkrétan 18 órát... (Nem beteg, volt mostanában szűrésen is, szóval nem amiatt és nem is depressziós, ez biztos).

Érthető a csalódottságom, amiért szerdán nem akar velem lenni, vagy túlgondolom a dolgot?


2017. márc. 13. 07:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A barátod folyamatosan ezt csinálja, hogy nem akar veled találkozni mert inkább pihen vagy most először fordul elő?

Ha máskor is csinálta már akkor érdemes lenne beszélgetnetek de ha ez a első akkor ne akadj ki ennyire ezen.

2017. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!