Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet/helyénvaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet/helyénvaló egy új iphone 7-el meglepni a barátnőmet ha még csak pár hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeretné de ők nem élnek azért annyira jól meg ő még tanul ezért nincs keresete szóval csak a szüleitől számíthatna rá de tőlük biztosan nem kap. Én tudnék venni neki és nagyon szeretnék is mert tudom, hogy örülne. Meg még egy kis ékszerrel is meglepném ez volt az alap ötlet és erre jött az iphone.


Csak az a gond, hogy az előző barátnőmnek is én vettem a telefonját akkor nem is tudom mennyi volt, 220k azthiszem és -igaz, hogy ő tulajdonképpen kizsarolta- az exem viszont utána nagyon követelőző lett és gyakorlatilag úgy érezte már alanyi jogon jár neki ez meg az, ha pedig magamra költöttem és neki nem vettem semmit (semmire nem volt szüksége egyszerűen elmentem ruhákat vásárolni ő meg elvileg segíteni jött, hogy melyiket válasszam de kinézett közbe ezt-azt). Nyilván már nem is vagyok együtt vele.


Visszatérve, a barátnőm tök más személyiség mint az exem bár ő is szeret villogni dolgokkal de ez erre a korosztályra kábé 99%-ig igaz. Szóval biztos nagyon örülne, de lehet túl soknak gondolná 4 hónap után.


2017. márc. 13. 10:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha van kidobni való 250000ftod,akkor vedd meg. De ne csodálkozz,ha ezután a barátnőd,majd a szülinapjára 7-es BMWt,és luxus nyaralást kér...

Egyébként én is nagyon szeretnék iphonet, nekem nem veszel?? Kb.annyira lenne értelme,mint a mostani barátnődnek megvenni!

2017. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem. Felesleges ennyiért venni telefont.
2017. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Egyébként soha az életbe nem vennék 50-70 ezres "okos" telefont mert nekem volt egy pár és max fél évente kellett cserélgetnem mivel gyakorlatilag volt olyan amelyikkel hívni se tudtam. Az iphoneokkal nincs ilyen probléma és bátran állítom, hogy megérik a pénzüket, nekem az enyém pl nem csak egy telefon hanem egy kis számítógép én az ügyeimet is azon intézem és sosincs vele gond. Szóval szerintem megéri ilyen drága telefont venni legalábbis én kihasználom amit tud.


Na de mindegy, a barátnőmnek is iphoneja van sima 6-os és igazából nincs vele gond csak látom mennyire tetszik neki az új. De tényleg nincs szüksége rá meg lehet, hogy ez tényleg korai, tényleg csak villogni akar vele szerintem :) Csak nehéz megállni ha arra gondolok mennyire örülne neki és mennyire meglepődne. Csak nem akarom ezzel "elkényeztetni" sem, lehet a szülei is picit haragudnának rám mert nekik nyafizott, hogy kellene neki új telefon ők meg nem vesznek neki mert felesleges. Lehet ezt inkább kihagyom most, bár nagyon imádná.


Amúgy a kérdésre válaszolva saját pénzből venném persze, már nem a szüleim tartanak el, szép is lenne.

2017. márc. 13. 11:24
 14/33 anonim ***** válasza:
62%

"Egyébként soha az életbe nem vennék 50-70 ezres "okos" telefont mert nekem volt egy pár és max fél évente kellett cserélgetnem"


Hát papesz, akkor nem tudom, te milyen okostelefont vettél. Nekem 3 éve van ugyan az az okostelefonom és semmi baja:) Na mesélj, mégis mire használod, azt az iphone-t? Mert tuti nem használod ki, csak az a divat:) Egyszerűen nem éri meg ilyen drága telefont venni, teljesen felesleges. Amire neked kell, arra tuti elég egy 70.000 Ft-os telefon is.

2017. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
62%
De állítom, hogy azért fuccsolt be az összes okostelód, mert felteszel rá minden szart és minden fut egyszerre, karbantartás meg nulla. A fiatalok többsége ezt csinálja. Fut egyszerre 20 program a telefonján és nem érti, hogy miért lassú:)
2017. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
14# Ha neked van turelmed vacakolni a lassusaggal, akkor hajra, en jobban szeretem, hogy a telefonom egy ev utan is pont ugyanolyan gyors, mintha vadiuj lenne. Az androidos telefonok altalaban fel ev utan fagyogatnak, lassulnak, aztan tonkremennek.
2017. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15# Pont ezert irtam az elozo oldalon, hogy az androidos telefonok alkalmatlanok a hosszutavu hasznalatra :D Magad igazolod. Ha 100 programot akarok egyszerre hasznalni, akkor azt birja mar el a telefon. Jo esetben nem en igazodom a telefon lehetosegeihez, hanem a sajat igenyeim alapjan valasztok telefont.
2017. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nekem Sony Z van, több mint 3 éve és kutya baja.
2017. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%

"Ha 100 programot akarok egyszerre hasznalni, akkor azt birja mar el a telefon. Jo esetben nem en igazodom a telefon lehetosegeihez, hanem a sajat igenyeim alapjan valasztok telefont."


Márpedig ez nem így megy. Látom nem érted. Az a 100 program azért fut, mert műszaki analfabéta vagy. Arról én már nem tehetek. Hidd el, egy 70.000 ft-os telefonnal is simán ugyan úgy elvagyok, mint te egy 200.000 ft-ossal. Ugyan azokat a funkciókat használom. Teljesen felesleges ilyen drága telefont venni, de persze a balekok bedőlnek. Áruld már el, mire használsz te egy iphone-t? Mert tuti netezel rajta, híreket olvasol, fb-ozol, twitterezel, instagrammozol meg ilyenek. Erre elég egy átlagtelefon is.

2017. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"Ha neked van turelmed vacakolni a lassusaggal, akkor hajra, en jobban szeretem, hogy a telefonom egy ev utan is pont ugyanolyan gyors, mintha vadiuj lenne. Az androidos telefonok altalaban fel ev utan fagyogatnak, lassulnak, aztan tonkremennek."


Az én telefonom egyáltalán nem lassú, nem tudom miről beszélsz:) Teljesen megvagyok vele elégedve.

2017. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!