Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet/helyénvaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet/helyénvaló egy új iphone 7-el meglepni a barátnőmet ha még csak pár hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeretné de ők nem élnek azért annyira jól meg ő még tanul ezért nincs keresete szóval csak a szüleitől számíthatna rá de tőlük biztosan nem kap. Én tudnék venni neki és nagyon szeretnék is mert tudom, hogy örülne. Meg még egy kis ékszerrel is meglepném ez volt az alap ötlet és erre jött az iphone.


Csak az a gond, hogy az előző barátnőmnek is én vettem a telefonját akkor nem is tudom mennyi volt, 220k azthiszem és -igaz, hogy ő tulajdonképpen kizsarolta- az exem viszont utána nagyon követelőző lett és gyakorlatilag úgy érezte már alanyi jogon jár neki ez meg az, ha pedig magamra költöttem és neki nem vettem semmit (semmire nem volt szüksége egyszerűen elmentem ruhákat vásárolni ő meg elvileg segíteni jött, hogy melyiket válasszam de kinézett közbe ezt-azt). Nyilván már nem is vagyok együtt vele.


Visszatérve, a barátnőm tök más személyiség mint az exem bár ő is szeret villogni dolgokkal de ez erre a korosztályra kábé 99%-ig igaz. Szóval biztos nagyon örülne, de lehet túl soknak gondolná 4 hónap után.


2017. márc. 13. 10:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem fogom allandoan bezarni a programokat, amikor 5 perc mulva megint kell. Ha a 70.000 forintos telefon alkalmatlan meg annyira is, hogy Messengerezzek, Twitterezzek, hireket olvassak, zenet hallgassak, stb egyszerre, akkor nem veszek olyat. Mindegyik program eleg sokat fogyaszt, es kenyelmesebb, ha folyamatosan futnak. Az iPhone ezt tudja kezelni, a tobbi telefon nem. Meg mindig allom amit mondtam, hogy az igenyeimhez valasztok telefont, illetve ez igaz minden egyeb szamitastechnikai dologra, vagy ugy altalaban akarmire.

Vegul is az 5000 forintos Deichmannos cipo is kenyelmes meg a labamon marad, maximum jovore ugy nez ki mint a hanyas mert nem tartos az anyaga es szetjarod. A kozepkategorias termekek jellemzoen azok, amik jok amikor megveszed, de nem tartosak.

2017. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Szeptemberben jön az ájfón 8, azt se felejtsd el megvenni neki!
2017. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

# 21


Úgy érzem belegázoltam a lelki világodba, mert nem tudod elfogadni, hogy felesleges ennyi pénzt kiadni egy telefonért:) Kérlek írd le nekem, mire használod a telefonodat. Fogadok veled bármiben, hogy egy 70.000 Ft-os telefon is tudja ugyan azt:) Nekem Honor 7 Lite-om van és amire te használod az iphone-t sztem arra simán én is tudom használni:) Jobb lenne ezt elfogadnod.

2017. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

# 21

De nyugodtan dobáld csak ki a pénzedet:)

2017. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Igazából nem a telefon fajtája a lényeg a kérdésben.

Most én is érvelhetnék az apple termékek mellett de tök fölösleges, van aki nem vevő rá ez van. Majd ha egyszer vesz egyet megvilágosodik :) Addig meg felesleges téríteni. Még csak annyit azért ide bökök, hogy nekem régebben a google maps, egy trafi figyelő program rendszeresen crashelt az androidon míg a Hikvision app-ja ami egy távfelügyeleti alkalmazás vagyis pl üzlethelyiségben elhelyezett kamerákat nézhetsz vele egyáltalán el sem indult rajta mivel egyszerűen túl kicsi volt a teljesítménye a telefonnak hozzá. Ez van én ezt tapasztaltam. Érdekes az iphone viszi mindet és sosem fagy le vagy lép ki még ha 15 app is van egyszerre megnyitva :)


De mindegy, zárjuk le a témát és a fő kérdésre koncentráljunk légyszi :D

2017. márc. 13. 11:57
 26/33 anonim ***** válasza:
95%
Oké, akkor koncentráljunk a fő kérdésre. Szerintem felesleges ilyen drága telefont venni barátnőnek.
2017. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23# Figyu. Anno az elso okostelefonom egy iPhone 3gs volt amikor epp kijott. Utana kozepkategorias androidos telefonjaim voltak, nem valtak be, most visszatertem az iPhonera es tokeletesen meg vagyok vele elegedve es nem erzek kidobott penznek semmit, ha tokeletes a termek amit vettem rajta. Elhiszem, hogy neked jo a telefon arra amire te hasznalod, nekem nem voltak jok, ez meg jo, ennyi :D Nekem androidbol is maximum a felsokategorias telefonokbol erne meg vasarolni, de 200K-nal figyelembe veszek azert egyeb dolgokat is, nem csak a teljesitmenenyt, kezelhetoseg es design szempontjabol meg nalam az Apple nyer egy pl Samsunggal szemben. Az Edge 7 es ekozott gondolkodtam, de alapbol nem sikerult annyira megszeretni az androidot. Nem vagyok Apple manias sem, mert laptopbol pl nem gyartanak olyan eros gepeket ami nekem kene.
2017. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
30%

#27


Elhiszem, hogy neked nem jött be a középkategóriás telefon, de nem tehetek róla, hogy műszakilag nem értesz hozzá. De oké, hagyjuk az egészet, legyél boldog vele. Abban én viszont teljesen biztos vagyok, hogy az embereknek, akiknek 100-200.000 ft-os telefonjuk van, abból 90 %-uknak teljesen felesleges ilyen drága telefon, mert nem használják ki. Csak ugye megveszik minél drágább annál jobb alapon. Az ilyen emberekre egy bazári majmot is rá lehetne sózni 100.000-ért, mert hogy drága.

2017. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy amilyen szinthez szokatod a másikat, utána az alá nem fogja adni...


Szóval ha most 4 hónap után 270 ezret ráköltesz a csajra, utána egy szál virágot vagy egy éttermi vacsorát 10 ezerből (4-ből? ) majd feldughatsz magadnak...


Ne szivasd meg magad.

2017. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
De én nem értem. Miért kéne neki egy ilyen drága telefont venni? Alapból miért kell neki telefont venni? Majd megveszi magának ha szeretné. Összegyűjti a pénzt ha akarja és megveszi magának. Inkább fejezd ki máshogy, hogy szereted, mert így úgy is lejöhet neki, hogy meg akarod őt venni.
2017. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!