Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

Naponta beszéltek egy illetővel, és emiatt sokszor kifogytok a témából. Ezt közlöd, és válaszként azt kapod, hogy akkor ez nem lesz így. Mert csak akkor fogtok beszélni, ha te írsz, és te fogsz feldobni témákat. Aztán megkapod, hogy így kiderül mennyire szeretsz vele beszélgetni, és mennyire hiányzik a beszélgetés vele. Aztán ha X napig nem írsz, akkor majd ír ő.

Ez csak szerintem egyfajta szabályozás? Számomra ez nagyon fura volt. Persze, természetes hogy a másiknak is kell kezdeményezni egy beszélgetést, de szerintem ez így picit azért túlzás. Ti mit gondoltok erről?


2017. márc. 14. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha kifogytok a témából, akkor felesleges erőltetni a beszélgetést eleve.
2017. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Legalábbis a mindennapi beszélgetést teljesen felesleges.
2017. márc. 14. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én ezt inkább kényszerítésnek mondanám. Elvárja, hogy beszélj vele, annak ellenére, hogy nincs téma. Ezt elkéne fogadnia. Szerintem amúgy sem kell valakivel napi szinten beszélni, mert 1.egymásra untok, 2.ahogy te is írtad, elfogy a téma.

Ha téged zavar, szerintem ne írj neki. Amúgy megértelek, mindig a semmiről nem lehet beszélgetni...

2017. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fura!

Nekem úgy tűnik, hogy az illető elvárja, hogy szórakoztasd és te görcsösen meg is teszed.

A párbeszédben benne van, hogy ketten, többen beszélgetnek, nem csak az egyikük izzad, hogy le ne üljön az "eszmecsere"

Én biztos nem hívnám ezek után és ha esetleg észbe kap egy idő után és jelentkezik, akkor azt mondanám, hogy "Bocs, de nem volt számodra érdekes témám!"

Ha meg nem jelentkezik, akkor neked amúgy is kár erőlködnöd!

2017. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezeket, hogy "dobj fel egy témát és arról beszélgessünk". Ezeknek jönnie kellene maguktól.
2017. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

#5 igen, én például csak úgy tudok valakivel jót beszélgetni, ha a témák maguktól jönnek. Szerintem ez a normális. A többi már erőltetett számomra.

2017. márc. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!