Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazából tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából tanácstalan vagyok, szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Március 4.-én szakított velem exem, Ő 21 éves lány, én 22 vagyok fiu. Majdnem egy evig voltunk egyutt, igazabol 12.-en lettunk volna egy évesek. Fél évig laktunk együtt, de elköltöztem tőle egy szobába. O ki szeretett belőlem, sok volt a veszekedés, de én még valahol szeretem. Megyek ide-oda, haverok, szülőkhöz le, de nagyon nem hatásos. Melózok is. Nézem mindig a hülye facebookját miközben próbálom megállni. Szerintetek, mi az ami bevállna ?

2017. márc. 14. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Te költöztél el!

Talán volt okod rá, legalábbis a saját szemszögedből.

Sokat veszekedtetek, ezért szakítottatok.

Mi vagy te mazochista?

2017. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elakarod felejteni akkor akkor ne nézd a fb-jàt és fogd fel ugy hogy nem működött nem is fog hiàba szereted még!Ha ujra akarod vele kezdeni irj rà de szàmolj azzal a lehetősêggel hogy nem biztos hogy működni fog!
2017. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen elkoltoztem tole, mivel nem mukodott mar. Plusz O dobott engem. Meg ott voltam harom napot, hogy rendezzem a dolgaim mondta is, es onnan mar csak koltozes volt. De o teljesen kiszeretett belolem, neha irt, csak tegnap ota mar. De igy kozombosen irt akkor is, ilyen mizujs, stb.
2017. márc. 14. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem az, hogy folyton a fészt lesed, meg rá gondolsz, az biztos.


Node nyugi!

Idővel majd földolgozod. Foglald el magad valamivel: meló, hobbi, haverek, mittudomén... fő, hogy lekössön!

2017. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd a fiókját (tiltsd le, ha másképp nem megy) és fogd fel tapasztalatszerzésnek az egészet, hogy legközelebbi kapcsolatodban jobban válassz, vagy ne kövesd el ugyanazokat a hibákat!
2017. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 8 évig voltam az exemmel, 1,5évet éltünk együtt. Elöltöztem tőle, mert megcsalt ezerszer. Ennek közel 2 éve, még ma is nyomozgatok utána, de már tudok mit kezdeni magammal, nem úgy mint az elején. NEm ettem, nem aludtam, szörnyű volt, senki és semmi nem érdekelt...nincs rá gyógyír szerintem, csak idővel enyhül. Kitartás.
2017. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős az érzés, én is nézem mai napig a fb-ját, de szerintem amennyire tudtam, elfogadtam. Eddig nekem a ,,később jobb lesz" bevált, remélem neked is be fog idővel.
2017. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!